career logo round

Рецепционист в хотел към винарска изба Bononia Estate
Bononia Estate Winery & Resort е луксозен бутиков комплекс, разположен нa брега на река Дунав в с. Кошава на 15 км от гр.Видин. Открит през 2022г. върху реставрирана собствена изба от 1895г., като по този начин носи в себе си духа и историята на три века – 19-ти, 20-ти и 21-ви. Комплексът предлага настаняване в 22 луксозно обзаведени стаи и апартаменти. Разполага с външен ‚infinity‘ басейн и вътрешна уелнес зона с класическа сауна, парна баня, билкова сауна, масажи и др. Някои от развлеченията, които предлагаме на място са разходка с велосипеди, VESPA, UTV сред лозята, моторна яхта и лодка по река Дунав.
Задължения:

- Посреща и регистрира гостите на хотела.
- Приема плащания, издава документи за тях и отговаря за касовата наличност.
- Грижи се за нуждите на гостите, успешно предлага и резервира допълнителни услуги.
- Проявява внимание и максимална загриженост към гостите на хотела.
- Решава всички възникнали трудности на гостите и проследява за резултата.
- Изготвя и изпраща всички необходими справки, подготвя рецепция за безпроблемната работа и предава важна информация на следващата смяна.
- Комуникира с всички останали отдели.
- Любезно и ефективно общува с настоящи и потенциални гости.
Изисквания:
- Владеене на английски на работно ниво, втори език е предимство;
- Опит на рецепция е предимство;
- Добра компютърна грамотност;
- Много добра комуникативност, съобразителност, отговорност, прецизност,
- Вежливо и гостоприемно отношение към клиентите.
- Работи се с IncoPos и познаването му ще се смята за предимство;
- Отлична грамотност и владеене на български език - писмено и говоримо;
Ние предлагаме:
- Работа в енергичен екип и динамична среда
- Осигурено униформено облекло
- Работа по график
- Работа на смени дневна/нощна
- Мотивиращо заплащане
- Транспорт
- Храна
Хотелът не е голям. Работата е интензивна, с малък екип и се изисква сериозна ангажираност.
Ако имате предишен опит на подобна длъжност и желаете да се присъедините към нашия екип, моля изпратете Вашата автобиография с актуална снимка. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Месторабота: Кошава
Кандидатствай: https://www.jobs.bg/job/7590488