career logo round

Електротехник / електроинженер – поддръжка и ремонт на земеделска техника за регион Монтана
АГРОТРОН-М е компания с утвърдени лидерски позиции на българския пазaр по отношение на продажбата, поддръжката и сервизното обслужване на селскостопанска техника на най-престижните световни и европейски марки.
Компанията разполага с отлично структурирана търговско-сервизна мрежа, която напълно покрива територията на цялата страна.
Сервизът е сформиран от висококвалифицирани специалисти, които ежегодно преминават множество обучения в сферата на обслужване и ремонт на селскостопанска техника. Това гарантира професионализъм, гъвкавост и внимание към всеки клиент.
За разширяване на нашия екип, търсим мотивиран и отговорен човек за настоящата позиция
Изисквания за заемане на длъжността:
• Завършено средно или висше техническо образование в областта на Електротехника, Електроника, Автоматика, Техника на високите напрежения, Електроснабдяване и Електрообзавеждане;
• Опит в работата с компютърна техника за диагностика на машините;
• Свидетелство за управление на МПС, категория В;
• Умения за работа в екип, лоялност и отговорност;
• Възможност за ежедневни пътувания и командировки при необходимост;
• Дългосрочна нагласа за работа и кариерно развитие;

Какво ще включват Вашите задължения:
• Осъществява диагностика, ремонтни и аварийно-възстановителни работи по земеделска техника като трактори, зърнокомбайни, прикачен инвентар и др.;
• Извършва периодично профилактично обслужване съгласно експлоатационни инструкции и по предписание на производителя на оборудването;
• Отговаря за техническата изправност на оборудването и спазването на общите норми;
• Разчитане на техническа документация и схеми;
• Поддържане на контакт с централния офис и клиенти;
• Изготвяне на сервизни протоколи и поддържане на документация;
• Да участва в аварийно-ремонтна група и да посещава обект при нареждане на оперативен и ръководен персонал;
• Консултиране на клиенти;
Предимства при избора на кандидати:
• Опит със земеделска техника;
• Владеене на английски или немски език;
• Добра компютърна грамотност;
• Умения за работа както в екип, така и самостоятелно;
• Способност за приоритизиране на задачите;
• Познаване на сектор земеделие.
Какво Ви предлагаме:
• Конкурентно възнаграждение, съответстващо на Вашите умения, опит, отговорности и мотивация;
• Сигурност на заплащането и осигуровките;
• Начално обучение;
• Възможност за дългосрочна професионална кариера;
• Постоянен трудов договор към АГРОТРОН 2007 ЕООД
• Достъп до технически и информационни ресурси, необходими за успешното Ви професионално развитие;
• Професионални обучения в България и чужбина;
• Служебен автомобил, лаптоп и мобилен телефон.
*Кандидатурите ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност. Ако проявявате интерес към позицията и отговаряте на посочените по-горе изисквания, изпратете Ваша актуална и подробна автобиография със снимка. Фирмата ще се свърже само с одобрените по документи кандидати и ще проведе интервю!
Месторабота: Монтана
Кандидатствай: https://www.jobs.bg/job/7589338