career logo round

РЪКОВОДИТЕЛ, ЧОВЕШКИ РЕСУРСИ
ОМС САЛЕРИ КЛОН БЪЛГАРИЯ КЧТ е високо технологично производствено предприятие, част от ОМС САЛЕРИ АД - компания, основана през 1896 год. в Северна Италия.
Част от производствените мощности в България се намират в гр. Враца.

Основни задължения:
- Изготвяне на ведомости и рекапитулации за текущ период и корекции на стари периоди;
- Изготвяне на документите, свързани с трудовото правоотношение – трудов договор, служебни бележки, удостоверения, издаване на трудови книжки и други;
- Изготвяне графици за ползване на платените годишни отпуски от работниците и служителите;
- Води всички видове отпуски, изготвя заповеди за отпуск и ги докладва на Управителя на Дружеството за разрешаване;
- Поддържа документален архив на Дружеството свързан с трудовите досиета и ведомости;
- Поддържа актуална информация на необходимите данни за всички служители в Дружеството;
- Изготвяне на справки, по искане на ръководството на Дружеството, относно персонала и всички въпроси, свързани с трудовите правоотношения;
- Изготвяне и подаване на Декларация 1 и Декларация 6, както и Декларация по чл.73 и чл.55 от ЗДДФЛ;
- Подаване на справки към НСИ;
Регистриране и представяне на болнични към НОИ
- Консултиране на ръководството при възникнали казуси с персонала;
- Подготвяне на документи при проверки от Инспекция на труда, като е и лице за контакт с тях.

Изисквания за заемане на длъжността

- Висше икономическо образование;
- Добри познания в областта на трудово-правното и осигурителното законодателство, опит в ТРЗ и личен състав;
- Компютърна грамотност - MS Office и умение за работа със специализиран счетоводен софтуер;
- Комуникативни умения и способност за целенасочен и резултатен обмен на информация и общуване;
*** ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ВЛАДЕЕНЕ НА ИТАЛИАНСКИ ЕЗИК ИЛИ ГОТОВНОСТ ЗА ОБУЧЕНИЕ.

Ние предлагаме:
• Трудов договор с компанията ОМС Салери Клон България КЧТ;
• Конкурентно възнаграждение в зависимост от постигнатите резултати, изплащано 100% по банков път;
• Добър социален пакет - ваучери за храна, осигуряване, безплатна вода на територията на завода и столова за хранене; фитнес зала с безплатен достъп за работниците и служителите на фирмата;
• Отлични условия на труд;
• Месторабота – Враца.
•Ако позицията представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете актуална автобиография на български език със снимка.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Месторабота : Враца
Кандидатствай: https://www.jobs.bg/job/7463420