career logo round

ЗОНАЛЕН ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ ГРАД БЛАГОЕВГРАД И РЕГИОН
Кетен ООД е разпознаваем с марките: Hоma, Mühler, Diplomat, Brabantia, Tescoma и други, кaкто и онлайн магазин Reno. От създаването на компанията през 2005 година до сега, сме сред водещите български вносители и дистрибутори на домакински продукти в няколко големи категории. Развиваме собствените ни марки и марките на нашите партньори. Работим с всички канали на търговията и доставяме до всяка точка на страната и извън нея. Директната ни работа с фабрики по целия свят, във връзка с асортимента на нашите собствени марки и сервизирането на цялата продуктова гама, ни прави предпочитан партньор на много търговци на едро и дребно.

Стартираме процедура по подбор за позицията:
ЗОНАЛЕН ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ ГРАД БЛАГОЕВГРАД И РЕГИОН.

Основни изисквания:
• Опит като Търговски представител;
• Търговски усет и желание за дългосрочно развитие;
• Енергичност и умение за работа в динамична и екипна среда;
• Умения за работа с компютър и специализиран софтуер;
• Шофьорска книжка.

Отговорности и задължения:
• Поддържа търговски взаимоотношения със съществуващи и потенциални клиенти;
• Отговаря за активното търсене и привличане на нови клиенти в района;
• Консултира клиентите, анализира техните потребностите и предлага оптимални решения;
• Изготвя оферти;
• Сключва сделки с нови и текущи клиенти на компанията.

Ние предлагаме:
• Възможност за осъществяване на търговски сделки с качествени стоки;
• Развитие на търговските умения;
• Динамична и енергична среда с висока степен на самостоятелност;
• Автомобил, преносим компютър и мобилен телефон;
• Готин екип. Наистина много готин екип! :)

Трудов договор се сключва с Кетен ООД.

Гарантирана конфиденциалност на всички кандидатури по смисъла на ЗЗЛД. Уведомяваме Ви, че с изпращането на кандидатурата Ви по нашата обява, тя ще бъде обработвана и съхранявана единствено за целите на подбора.
Кандидатствай: https://www.jobs.bg/job/7433665