career logo round

Търговски представител

Ние сме компания със солиден опит в игралната индустрия в България. Стартирали сме дейността си през 2007 година и днес управляваме мрежа от 11 наземни казина в страната.

С цел разширяване на дейността си в цяла България, търсим да назначим Търговски представител на трудов договор.

Изисквания към кандидатите:

  • Добра компютърна грамотност
  • Позитивно отношение
  • Индивидуален подход към всеки потенциален партньор

Основни задължения:

  • Разширяване мрежата от обекти на компанията
  • Представяне на компанията пред клиенти и партньори
  • Разработване на цялостна стратегия за откриване на пунктове за спортни залози в цяла България
  • Участие в изготвяне на търговски договори

Ние предлагаме:

  • Първоначално обучение
  • Атрактивно възнаграждение и бонус въз основа на постигнати резултати.
  • Множество инструменти за професионално и личностно развитие.

Ако се интересувате, моля, изпратете ни вашето CV със снимка.
Ще се свържем само с одобрените кандидати.
Изпратените от Вас документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Лице за контакт: Борислава Борисова
Телефон: 0882006644

Месторабота: София

Кандидатствай: https://www.jobs.bg/job/7614560