career logo round

Инженер, производство
Търсите ново професионално предизвикателство?
Желаете професионална реализация при лоялен и коректен работодател, който оценява вашето представяне?
Присъединете се към нашия екип – бързоразвиваща се компания, лидер в търговията на метални изделия в Югоизточна Европа, където служителите са ценени, а тяхното развитие е приоритет!
Кандидатствайте при нас!
„ХЪС” ООД е лидер в областта на търговията, производството и продажбата на метали и метални изделия, с многобройни партньори в страната и чужбина.
Търсим мотивиран ИНЖЕНЕР ПРОИЗВОДСТВО с желание за професионално развитие, с добри комуникативни умения, който да се присъедини към екипа ни в гр. Лом.
Отговорности:
- Организира, контролира и координира производствената дейност;
- Анализира и докладва пред ръководството на дружеството причините за настъпили повреди и аварии и за последиците от тях;
- Предлага мерки за по-ефективно разпределение на натоварването на машините и работното оборудване и организира изпълнението им;
- Отговаря за спазване на производствената дисциплина, правилата и нормите по ЗБУТ и противопожарна охрана.

Изисквания:
- Висше – техническо образование, със специалност, свързана с вида на производството;
- Предишен опит на подобна позиция;
- Умения за работа в екип;
- Лична организираност и трудова дисциплина.
Компанията предлага:
- Възможност за професионално развитие в компания лидер на пазара;
- Много добро стартово възнаграждение;
- Приятна работна среда във ведър и позитивен екип;
- Интензивно въвеждащо обучение;
- Допълнителни социални придобивки.
Място на работа:
ХЪС ООД - Производствена база Лом
гр. Лом
ул. "Индустриална" № 1
Работно време:
понеделник-петък - 8.00-17.00ч.
Готови ли сте да предприемете ново професионално предизвикателство и да се присъедините към нашия екип?
Изпратете вашето CV и ние ще се свържем с Вас!
Първоначалният подбор ще се извърши по документи.
Контакт ще установим само с одобрените кандидати.
Месторабота: Лом
Кандидатствай: https://www.jobs.bg/job/7579326