career logo round

Магистър-фармацевт
BENU е водещ европейски аптечен бранд с обекти в 11 страни. Компанията следва мисията да задава европейско ниво в обслужването и грижата за здравето на българското население. Целта на BENU е да бъде винаги наблизо като доверен здравен експерт за цялото семейство, да даде професионална консултация и добър съвет.
BENU се отличава с нов, модерен подход във въвеждането на фармацевтични услуги с фокус върху здравната защита и превенцията на здравни проблеми.
В основната на успеха ни поставяме нашите фармацевти с техните знания, грижа и професионализъм. Ние ги подкрепяме, ценим и развиваме.
За аптека BENU в София имаме отворена позиция за Магистър-фармацевт.
Важно: При релокация в София или ежедневен транспорт с личен автомобил до работното място, има възможност компанията да поеме част от разхода.
Отговорности на позицията:
• Високо ниво на обслужване на клиенти с позитивна нагласа и според стандартите на компанията;
• Прилагане на експертен подход при идентифициране на нуждата на клиента, даване на професионален съвет и препоръка на подходящи продукти;
• Изграждане и поддържане на дългосрочни взаимоотношения с клиентите;
• Водещо участие в разработването на аптеката с професионални идеи, хъс и мотивация за постоянно подобряване.

Изисквания:
• Висше образование – специалност Фармация, квалификационна степен “Магистър”;
• Опит в други аптеки би бил предимство, но не е задължителен;
• Инициативност и отвореност към промяна, организираност и лоялност;
• Организираност и отговорност към постигане на заложените цели;
• Клиентски ориентирано поведение;
• Внимание към детайла, допълнено от аналитични умения;
• Способност за работа под напрежение и спазване на крайни срокове.
Ние предлагаме:
• Работа в стабилна международна компания с водещи позиции на пазара в Европа;
• Място, на което споделянето на идеи и ежедневното усъвършенстване са част от културата;
• Позитивен и подкрепящ екип от професионалисти;
• Обучение, въвеждащо в естеството на работа;
• Възможност за работа по специалността и кариерно развитие;
• Мотивиращо възнаграждение, надграждано при по-добри резултати. Осигуряване на реалната сума;
• Работа на смени, максимално съобразени с индивидуалните предпочитания;
• Допълнително здравно застраховане с дентален пакет. Ваучери за храна.
Ако вярваш в културата „Да растем заедно“, присъедини се към нас.
Месторабота: София
Кандидатствай: https://www.jobs.bg/job/7572983