career logo round

Електроинженер проектант
„АК Електрик“ АД е дъщерно дружество на AQ GROUP AB (Швеция), който е световен производител на компоненти и системи за индустриални клиенти с високи изисквaния. Опита и знанията, които придобихме от работата си в AQ GROUP AB, ни даде увереността да проектираме и произвеждаме електрически табла и компоненти, да асемблираме продукти и да предлагаме ефективни ценови решения за взискателни индустриални клиенти. В нашият свят, качество, ефективност и прецизност на доставката, вървят ръка за ръка.
Във връзка с развитието на нашия проектантски екип, търсим високо квалифициран електроинженер проектант, който да допринася за развитието на нашата компания.

Отговорностите:
Ще изготвяте идейни проекти, скици и работни проекти на електрически табла и ще ги обезпечавате с информация, в съответствие с клиентските изисквания.
Ще разработвате техническата документация, съпътстваща проектите.
Ще консултирате клиентите и изпълнителите на конкретните проекти.
Ще отговаряте за изготвянето на цялата проектна документация и ще поддържате постоянни стандарти за изпълнение, с оглед повишаване на рентабилността на дейността.

Изискванията:
Висше техническо образование: Електротехника/Автоматизация/Електроника.
Английски език на работно ниво – писмено и говоримо.
Отлични технически познания и практически опит в работата с техническа документация.
Компютърна грамотност: EPLAN, Microsoft office.
Точност,внимание и отговорност към поставените задачи.
Добри умения за работа в екип.

Нашето предложение:
Предизвикателна работа в приятна и достойна работна среда.
Мотивиращо възнаграждение. Ваучери за храна 200 .лева.
Допълнително здравно застраховане. Разходи за транспорт.
Възможност за професионално и кариерно развитие в мултинационална компания.

Ако решите, че Вие сте подходящият кандидат, моля изпратете ни професионалната си автобиография.
Месторабота: Радомир
Кандидатствай: https://www.jobs.bg/job/7485150