career logo round

Оперативен счетоводител
„АК Електрик“ АД е дъщерно дружество на AQ GROUP AB (Швеция), който е световен производител на компоненти и системи за индустриални клиенти с високи изисквaния. Опита и знанията, които придобихме от работата си в AQ GROUP AB, ни даде увереността да проектираме и произвеждаме електрически табла и компоненти, да асемблираме продукти и да предлагаме ефективни ценови решения за взискателни индустриални клиенти. В нашият свят, качество, ефективност и прецизност на доставката, вървят ръка за ръка.

Във връзка с развитието на финансово-счетоводния ни екип, търсим отличен кандидат за позицията „Оперативен счетоводител“, който да допринася за успеха на нашата компания.

Отговорностите:
Текущо отчита стопанските операции, съгласно Закона за счетоводството.
Изготвя управленски и оперативни справки и ДДС декларации.
Извършва анализ на наличности на материали и контролира движението на материали по складове.
Подготвя плащанията по банков път на дружеството, осчетоводява банковите извлечения.
Участва в годишните инвентаризации.

Изискванията:
Висше икономическо образование.
Опит на подобна позиция минимум 2 години.
Познаване и прилагане на ЗС, НСС и данъчното законодателство.
Отлични познания и умения за работа с MS OFFICE.
Висока степен на организация и внимание към детайлите.
Английски език – работно ниво.

Нашето предложение:
Предизвикателна работа в приятна и достойна работна среда
Мотивиращо възнаграждение. Ваучери за храна в размер на 200 лева
Допълнително здравно застраховане. Поемане на разходите за гориво при пътуване извън град Радомир.
Възможност за професионално и кариерно развитие

Ако решите, че Вие сте подходящият кандидат, моля изпратете ни професионалната си автобиография.
Месторабота: Радомир
Кандидатствай: https://www.jobs.bg/job/7450258