career logo round

СТАЖАНТИ ПРОИЗВОДСТВЕН ОТДЕЛ
В Ottobock ние помагаме на хоратa да запазят или да си възвърнат свободата си на движение. Ние произвеждаме медицински изделия, които включват протези, ортези, инвалидни колички и др. Ние сме глобална компания и оперираме в 58 страни по света, като централата е в Германия.
Тази обява е насочена към студенти и млади професионалисти, които търсят възможност да стартират кариерата си в производствената индустрия в утвърдена международна компания.
Нашата стажантска програма, в завода ни в Благоевград, предоставя уникална възможност за придобиване на практически опит и развитие на умения в реална производствена среда. Програмата е с продължителност между 1 и 6 месеца.
Ние ценим усилията и труда на всеки, затова този стаж е е платен.
Основни отговорности:
• Участие в ежедневните производствени процеси.
• Подпомагане на инженерния и производствения екип в различни задачи.
• Спазване на вътрешните стандарти за качество и безопасност.
• Активно участие в работния процес и обучение.
Изисквания:

• Студенти или новозавършили с образование в сферата на инженерство, технологии, или други релевантни специалности.
• Добри комуникативни умения и способност за работа в екип.
• Внимание към детайлите и способност за работа в динамична среда.
• Добро владеене на английски език.
• Умения за работа с Microsoft Excel.
• Желание за учене и развитие в производствената сфера.
Какво предлагаме:
Платен стаж с конкурентно възнаграждение.
• Възможност за придобиване на ценен практически опит.
• Работа в модерна производствена среда с високи стандарти.
Менторство и подкрепа от опитни професионалисти.
• Възможност за последващо назначение на постоянна позиция.
Как да кандидатствате:
Ако проявявате интерес моля изпратете кратка автобиография и ние ще се свържем с вас за интервю.
Очакваме да се присъедините към нашия екип в Оттобок, Благоевград!
Месторабота: Благоевград
Кандидатствай: https://www.jobs.bg/job/7577933