career logo round

Лятна стажантска програма - офис мениджър
Учебен център BELL Education набира Стажанти нa позиция "Стажант - офис мениджър". Стажът е платен.

Допълнителна информация за програмата:
* Общо времетраене на стажа: 240 астрономически часа

Задължителни изисквания за участие в стажантската програма:
- Възможност за работа през уикенда;
- Работен ден: между 4 и 8 часа по предварително изготвен график;

С какво ще ви помогне стажа при нас?
* Развиване на теоретични знания, придобити по време на обучението в Университета;
* Умение за самостоятелна работа;
* Умение за работа в екип;
* Умение за ефективно търсене, извличане, подбор и анализ на информация от различни източници.

Какво предлагаме?
- Платен стаж;
- Продължителност 240 часа;
- Приятна работна атмосфера;
- Млад и дружелюбен екип;
- Участие в подготовка, разработване, провеждане, проследяване на уроци;
- Подкрепа за професионално и личностно развитие;
- Организиране на тийм билдинги;
- При успешно приключване на стажа има възможност за преминаване на трудов договор на пълно работно време.

Информация относно практиката:
* Стажантите ще имат възможност да работят по реални проекти и по този начин да усетят тръпката от работата в екип.

Отговорности по време на практиката?
* Поддръжка, управление и оптимизация на социални мрежи на компанията - Facebook, Instagram.
* Създаване на текстове, визии, рекламни послания
* Изготвяне на презентации
* Проучвания и анализ на конкуренция
* Набира и оформя текстовете на документи, съобразно дадените му указания;
* Участва в дейности, свързани с подготовката, организирането и провеждането на маркетингови кампании.
* Подпомага дейността на служителите на компанията;
* Разработва учебни материали;
* Участва в дейности, свързани с подготовката, организирането и провеждането на учебни занятия;
* Участва в реален проект по въвеждане на онлайн обучения;
* Подпомага дейностите на Учебния център;
* Работа с клиентска база данни
* Развиване на услугите, предлагани от Учебния център
* Изграждане на умения в комуникацията с клиенти
* Изпълнява и други задължения, произтичащи от спецификата на длъжността;
Месторабота: Пловдив
Кандидатствай: https://www.jobs.bg/job/7444608