Logo Career 2

Оперативен счетоводител
„АК Електрик“ АД е дъщерно дружество на AQ GROUP AB (Швеция), който е световен производител на компоненти и системи за индустриални клиенти с високи изисквания. Опита и знанията, които придобихме от работата си в AQ GROUP AB, ни даде увереността да проектираме и произвеждаме електрически табла и компоненти, да асемблираме продукти и да предлагаме ефективни ценови решения за взискателни индустриални клиенти. В нашият свят, качество, ефективност и прецизност на доставката, вървят ръка за ръка.

Във връзка с развитието на финансово-счетоводния ни екип, търсим „Оперативен счетоводител“, който да допринася за успеха на нашата компания.

Отговорностите:
• Текущо отчита стопанските операции, съгласно Закона за счетоводството, с цел осигуряване на обективна стопанска и отчетна информация.
• Изготвя справки за просрочени вземания и изпраща напомнителни писма към клиентите.
• Извършва анализ на наличности на материали, изготвя справки за наличности, контролира движението на материали по складове.
• Участва в годишните инвентаризации.

Изискванията:
• Висше или средно икономическо образование
• Опит на подобна позиция – минимум 1 години;
• Познаване и прилагане на ЗС, НСС и данъчното законодателство;
• Отлични познания и умения за работа с MS OFFICE, MS WORD, MS EXCEL;
• Висока степен на организация и внимание към детайлите;
• Английски език – предимство

Нашето предложение:
• Предизвикателна работа в приятна и достойна работна среда
• Мотивиращо възнаграждение. Ваучери за храна в размер на 200 лева
• Допълнително здравно застраховане. Поемане на разходите за гориво при пътуване извън град Радомир.
• Възможност за професионално и кариерно развитие

Ако решите, че Вие сте подходящият кандидат, моля изпратете ни професионалната си автобиография.

Месторабота: Радомир
Кандидатствай