Logo Career 2

Мениджър "Храни и напитки"
Дружество, занимаващо се с управление нa хотели, търси да назначи Мениджър Храни и напитки.

Изисквания:
- Завършено висше или средноспециално образование в сферата на туризма;
- Квалификация и професионален опит, подходящи за изпълнение на функциите на позицията – минимум 2 години опит на сходна позиция;
- Много добра компютърна грамотност - outlook, word, excel ,познаването на продуктите на Micros – Fidelio ще се счита за предимство;
- Владеене на английски език – писмено и говоримо;
- Адаптивна, уравновесена, приветлива личност;
- Управленски навици - организираност, точност, оперативност, самовзискателност, енергичност, умения за разрешаване на възникнали проблеми и конфликтни ситуации;
- Да организира и насочва работата на персонала на отдела към успешно изпълнение на стратегическите цели на компанията;
- Познава и спазва деловия етикет при общуване с клиенти и партньори;
- Бързо опознаване предмета на дейността и целите на компанията и отдела, който ръководи;

Отговорности и описание на длъжността:
- Планира, ръководи и контролира цялостната дейност на отдел „Храни и напитки” в Интерхотел Сандански;
- Отговаря за координацията на всички фази при посрещане, настаняване и изхранване на групи и индивидуални клиенти;
- Контролира спазването на приетите костове на хранене;
- Контролира финансовата отчетност и анализира резултати от ревизии;
- Дава седмични и месечни отчети за работата в Отдела;
- Координира тези дейности на дневна база, съвместно с Главен готвач и ОТЗ;
- Съдейства на клиентите при планирането на мероприятия и избор на меню;
- Следи за ежедневната финансова отчетност и движение на наличностите в различните подобекти;
- Участва активно в търговския процес, като подготвя и представя на ръководството търговски и други предложения, с цел ръст на продажбите;
-Следи за актуалните тенденции в сферата на ресторантьорството и дава предложения на ръководството за въвеждането им в подопечните му обекти;
- Контролира спазването на НАССАР стандартите в обектите;
- Следи себестойността и рентабилността на предлаганите храни и напитки;
- Следи за спазването на стандартите за работа и въведените процедури в подопечните му обекти;
- Извършва подбор и обучение на персонала в подопечните му обекти.

Ние Ви предлагаме:
- Възможност за работа в перспективна компания;
- Възможност за дългосрочна реализация;
- Мотивиращо възнаграждение;

Очакваме Вашите кандидатури!
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Информацията, която предоставяте е поверителна и попада под защита на ЗЗЛД. Дружеството се задължава да я използва единствено за целите на подбора.

Типът на договора е трудов и се сключва с Интерхотел Сандански България АД

Месторабота: Сандански
Кандидатствай:https://www.jobs.bg/job/7336421