Logo Career 2

Инженер проекти
„АК Електрик“ АД е дъщерно дружество на AQ GROUP AB (Швеция), който е световен производител на компоненти и системи за индустриални клиенти с високи изисквания. Опитът и знанията, които придобихме от работата си в AQ GROUP AB, ни даде увереността да проектираме и произвеждаме електрически табла и компоненти, да асемблираме продукти и да предлагаме ефективни ценови решения за взискателни индустриални клиенти. В нашия свят, качество, ефективност и прецизност на доставката, вървят ръка за ръка.
Във връзка с развитието на нашия инженерен екип, търсим компетентен и отговорен „Инженeр проекти“.

Отговорностите:
• Участва в процеса на внедряването на нови проекти и продукти в производството
• Определя последователността на целия производствен процес за даден продукт
• Участва в оптимизацията на производствените процеси (Lean Manufacturing)
• Осъществява контрола на последващи инженерни промени по продукта
• Осъществява контакт с широк кръг от специалисти в компанията

Изискванията:
• Висше инженерно образование
• Добри умения за писмена и устна комуникация на английски език. Опит в работа с техническа документация
• Отлична компютърна грамотност. Работа с MS Office

Нашето предложение:
• Предизвикателна работа в приятна и достойна работна среда.
• Мотивиращо възнаграждение.
• Ежемесечни ваучери за храна в размер на 200 лева.
• Осигурен служебен транспорт от град Перник.
• Заплащане на 100 % от разходите за гориво при ползване на личен автомобил и пътуване от друго населено място извън Радомир.
• Възможност за професионално и кариерно развитие.
Месторабота: Радомир
Кандидатствай