Logo Career 2

Специалист, осигуряване на качеството
Монбат АД, като част от икономическа групa Монбат, заема лидерска позиция с традиции на българския и европейския пазар в производството на стартерни батерии. Компанията е сред водещите производители на акумулатори, предназначени за тежкотоварни автомобили, пътно-строителна, селскостопанска, железопътна техника и батерии с циклично приложение.
За завода в град Монтана, търсим да назначим мотивиран професионалист на длъжност
Специалист, осигуряване на качество
Основно отговорности:
• Изготвя и поддържа документи и записи от Системата за управление на качеството по ISO 9001:2015 и IATF 16949;
• Събира и обобщава информация, изготвя презентации, протоколи, писма и т.н., свързани с дейностите по осигуряване на качеството;
• Организира и координира срещи за анализ на несъответствия в процесите и продуктите (вътрешни и рекламации) и проследява изпълнението на определените мероприятия за подобряването им;
• Изготвя в окончателен вид кореспонденция, документи и протоколи при заседания;
• Участва в екипната работа в рамките на звеното и между звената в организацията и съдейства за ефективната координация на дейностите;
• Обработва данни в SAP;
• Участва в провеждането на вътрешни одити на процесите.
Изисквания:

• Висше образование (технически профил е предимство);
• Добри познания в MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook);
• Познания в областта на поддържане на Система за управление на качеството в съответствие с ISO 9001 и/или IATF 16949 е предимство;
• Владеене на английски език на добро работно ниво;
• Ангажираност и отговорност към резултатите;
• Ориентираност към качеството и способност да предоставя административна подкрепа, включително в условията на работно натоварване.
• Умения за работа в екип, добра комуникативност и организираност.
На нашите служители ние предлагаме:
• Трудов договор с утвърдена компания;
• Мотивиращо възнаграждение и социален пакет от придобивки: ваучери за храна, здравна застраховка.
• Работа с екип от професионалисти.
В случай, че позицията представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените изисквания, очакваме Вашата професионална автобиография. Групата признава и оценява стойността и приноса на хора с различна квалификация и опит. Ние осигуряваме добри възможности за развитие, конкурентен пакет възнаграждения и гъвкаво работно време.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност, като одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Месторабота: Монтана
Кандидатствай:https://www.jobs.bg/job/7337269