Информация за работна оферта Windows системен администратор Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория ИТ - Адм. дейности и продажби
Публикувано 02/07/2023
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 3 години
Кратко представяне

За нас

Ние сме Пей флай ЕООД, част от Датамакс систем холдинг АД. В нашата група участват ключови за пазара компании в сферата на разработка на банков и ERP софтуер и разплащанията:

· Датамакс АД – има над 25-годишен опит в създаването на банков софтуер и изграждането на платежни системи.
· Ипей АД  - първата българска система за онлайн плащания.
· Изипей АД (EasyPay) – най-голямата система за касови плащания в България с над 2700 каси.
Всеки месец обработваме над 4 000 000 плащания на касите на EasyPay и повече от 430 000 онлайн трансакции.
· Инфонотари ЕАД – компанията ни за квалифицирани електронни подписи.

Във връзка с непрекъснатото си нарастване и разширяване, търсим отговорен човек на позицията Windows системен администратор, чиято отговорност ще е конфигуриране и поддръжка на вътрешните ни системи (за фирми Датамакс АД, Ипей АД, Изипей АД, Инфонотари ЕАД).

Вашите задължения:
• Конфигуриране и поддръжка на Windows базирани операционни системи;
• Конфигуриране и управление на windows домейни /  MS Active Directory;
•  Управление и наблюдение на AV софтуер;
• Конфигуриране на мрежови компоненти;
• Backup/restore процедури.

Нашите изисквания:
• Опит с използване на Windows базирани операционни системи - Windows 10, 11 ; Windows Server 2016 , 2019 , 2022;
• Основни познания за компютърни мрежи;
• Основни познания за HTTP, SMTP, DNS протоколи.

Ще бъдете с предимство, ако имате:
• Опит с поддръжка на сървъри с Linux базирани операционни системи и мрежови компоненти;
• Опит с поддръжка на бази данни - PostgreSQL, MySQL, Oracle;
• Опит с ansible,  ldap, kerberos, iptables, KVM, VMWare;
• Познания по PCI DSS и/или ISO 27001.

Като част от работния процес ще бъде осигурено необходимото обучение за развиване на нужните умения за изпълнение на описаните задължения.

Това, което Ви предлагаме:
• Работа по големи и интересни проекти, с възможност за пренасочване към други проекти и отдели в компанията, ако желаете;
• Работа в неформална и приятелска атмосфера, в просперираща компания със стабилни позиции на пазара;
• Работно място в бизнес сграда в центъра на гр. София, на удобно и комуникативно място;
• Гъвкаво работно време, което позволява спокоен баланс с личните ангажименти и интереси;
• Възможности за обучение за тези, които търсят и искат развитие.

Ако търсите промяна или ново начало.
Ако искате да се развивате и усъвършенствате.
Ако искате да работите в приятелска и спокойна атмосфера.
Ако за Вас е важно мнението Ви да се чува и зачита, заповядайте при нас.

Ще се радваме да се присъедините към екипа ни, като изпратите автобиография със снимка. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю и тест.

Предпочитани умения

Месторабота: София

Кандидатствай:https://www.jobs.bg/job/6695274