Информация за работна оферта C/C++ Програмист с VoIP Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Разработка/поддръжка на софтуер
Публикувано 04/01/2020
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 3 години

Фирма БАЛКАНТЕЛ ООД е водещ български разработчик на софтуерни продукти. Компанията разработва комплексни и специализирани mission-critical системи свързани с компютърни мрежи, телекомуникации и мониторинг на мрежи и устройства. Разработваните от нас системи се внедряват във военната индустрия, цивилната авиация железопътния транспорт и електроснабдяването в България и чужбина.

Предпочитани умения

Основни задължения:

  • Активно участие в разработката на цялостни системи (хардуер + софтуер) за гласова и видео комуникация;
  • Софтуерна поддръжка на разработваните системи по време на експлоатацията им;
  • Подготовка на документация за разработвания софтуер;

Основни изисквания:

Много добри познания на следните технологии:

  • C/C++
  • VoIP
  • SIP
  • TCP/UDP
  • Linux

Добри познания на следните технологии:

  • GIT
  • Бази данни

Предимствени знания:

  • PJSIP
  • Digital Signal Processing
  • Audio processing

Опит:

  • Минимум една година трудов опит в програмирането на VoIP приложения.
  • Минимум три години трудов опит в програмиране на C/C++.

Компанията предлага:

  • Възможност за изява и развитие във високотехнологична българска компания;
  • Гъвкаво работно време;
  • Атрактивно възнаграждение и бонус програми, съвместно с отлични условия на работа;
  • Работа в екип от динамични и доказани професионалисти;
  • Дълготрайни и комплексни проекти и възможност за специализация;
  • Възможност за допълнителна квалификация и обучения;
  • C/C++ Програмист с VoIPБалкантел ООД  Вижте визитка на компанията

    Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време