Информация за работна оферта Химик-аналитик в R&D отдел Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Производство – Фармация
Публикувано 06/13/2019
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 2 години

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш партньор – водещ производител в България, с дългогодишен опит в производството на хуманни и ветеринарни медикаменти – търсим кандидат за позицията:

Химик-аналитик в R&D отдел

Основни отговорности:

  • Разработване, валидиране и трансфер на физикохимични методи за контрол на качеството на суровини, опаковъчни материали и готови лекарствени продукти
  • Провеждане на стрес изпитвания и такива за стабилност и съвместимост на суровини и готови лекарствени продукти
  • Участие в аналитични дейности, свързани с валидиране и трансфер на производствени технологии
  • Изготвяне на техническа документация (протоколи, доклади, спецификации за контрол на качеството, досиета за регистрация на лекарствени продукти и др.)
  • Създаване и следване на процедури за работа с лабораторно оборудване

Необходими компетенции:

  • Образование: „Бакалавър” в областите химия, биотехнология, или фармация
  • Минимум 2 години опит във физикохимична лаборатория на фармацевтично предприятие или в друга лаборатория със сходна дейност
  • Работа с хроматографска и спектрална техника (HPLC, GC, UV/Vis, FTIR)
  • Познания в областта на инструменталния анализ, в частност хроматографски и спектрални техники
  • Познаването на добрите производствени и лабораторни практики (GMP/GLP) е предимство
  • Опит с разработването и валидирането на аналитични методи е предимство
  • Английски език на много добро техническо ниво
  • Отлично владеене на Word и Excel
Предпочитани умения

Компанията предлага:

  • Динамична работа в новоизграждаща се Лаборатория за изследване и развитие, оборудвана с високотехнологична апаратура
  • Възможности за професионално развитие
  • Стимулиращо възнаграждение и социален пакет
  • Готовност за пътуване с организиран транспорт

Ако Вие сте човек на науката, притежавате аналитично мислене и позицията представлява интерес, изпратете ни Вашата автобиография.

Химик-аналитик в R&D отдел, МЕНПАУЪР БЪЛГАРИЯ ООД

Месторабота Дупница; Постоянна работа; Пълно работно време

Кандидатствай: https://www.jobs.bg/job/4911361