Информация за работна оферта Администратор Oracle Бази данни Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория ИТ - Адм. дейности и продажби
Публикувано 01/31/2023
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 4 години
Кратко представяне
За нас
Ние сме Пей флай ЕООД, част от Датамакс систем холдинг АД. В нашата група участват ключови за пазара компании в сферата на разработка на банков и ERP софтуер и разплащанията:

· Датамакс АД – има над 25-годишен опит в създаването на банков софтуер и изграждането на платежни системи.
· Ипей АД  - първата българска система за онлайн плащания.
· Изипей АД (EasyPay) – най-голямата система за касови плащания в България с над 2700 каси.
Всеки месец обработваме над 4 000 000 плащания на касите на EasyPay и повече от 430 000 онлайн трансакции.
· Инфонотари ЕАД – компанията ни за квалифицирани електронни подписи.

В момента търсим Администратор Oracle Бази данни, който ще управлява базите данни в групата ни като контролира, поддържа и подпомага оптималното им използване и сигурноста им.

Задължения:
-  Инсталиране, конфигуриране и поддръжка на Oracle бази данни;
-  Архивиране, възстановяване, управление и периодични проверки на БД;
- Взаимодействие с другите техническите екипи за безпроблемната работа на БД и сигурността на предлаганите в тази връзка услуги;
- Съвместна работа с екипите за разработка на софтуер и технически експерти на клиенти.

Изисквания към кандидатите:
-  Опит в администриране на бази данни Oracle (11g - 21c) – минимум 3 години;
-  Опит и познания с:
           · архивиране на данни и възстановяване
           · сигурност
           · репликация (Stream, Golden Gate, Active Dataguard)
           · управление на потребителите
-  Опит и познания при използването на SQL, PL/SQL;
-  Познания и опит с Linux сървъри;
-  Много добри комуникативни и аналитични умения;
-  Умения за бързо реагиране и решаване на проблеми;
-  Работа в екип;
-  Познания и опит с  Oracle Enterprise Manager (OEM) са предимство;
-  Познания и опит с AIX и Windows са предимство;
-  Познания и опит с PostgreSQL, MySQL, MS SQL са предимство ;

Какво предлагаме:
- динамичен и гъвкав работен процес;
- директна комуникация с мениджмънта;
- социални придобивки и възможност за развитие;
- баланс между работа и свободно време.

Предпочитани умения

Месторабота: София

Кандидатствай:https://www.jobs.bg/job/6684881