Информация за работна оферта Служители в отдели на пълно и непълно работно време за хипермаркет Kaufland, гр. Благоевград, Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Търговия, Продажби - Продавачи и помощен персонал
Работно време Подходящо за студенти
Публикувано 09/17/2021
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година

Като успешна международна търговска компания, част от групата Schwarz, ние ежедневно преследваме нашата цел: Да превърнем пазаруването на нашите клиенти в невероятно клиентско преживяване. Какво ни отличава? Нашите ценности: резултати, динамика и коректност. Със своята ангажираност, страст и мотивация нашите колеги допринасят изключително за нашия успех. Започни при нас и стани част невероятния ни екип, който всеки ден посреща клиента с усмивка!

Твоите задачи:

  • Погрижи се за дейностите, свързани със стоките – изваждането им от склада и тяхното подреждане във филиала
  • Подреди рекламните пространства и подсигури правилното етикиране на стоките
  • Обслужи нашите клиенти любезно, за да останат доволни от пазаруването
  • Подкрепи колегите и в други дейности, свързани със стоките и обслужването на клиентите ни

Нашето предложение:

  • Атрактивно трудово възнаграждение /в размер на 425/638/850 лв. бруто за непълно или пълно работно време от 4/6/8 ч. дневно/, 3-месечен изпитателен срок, 21 дни платен годишен отпуск, почивен ден на Коледа (25.12.) и Нова година (1.01)
  • Индивидуални възможности за развитие чрез разнообразни допълнителни курсове и обучения
  • 5 дневна работна седмица на гъвкаво работно време по предварително изготвен график
  • Атрактивен социален пакет от придобивки– ежемесечни ваучери за храна на стойност от 60 лв., допълнително здравно застраховане, спортна карта, подаръчни пакети за Коледа, раждане на дете и ученик в семейството, участие в различни фирмени инициативи и събития и възможност за до 3 месеца неплатен "творчески" отпуск след навършване на 5 години в компанията

Твоят профил:

  • Завършено средно образование
  • Готовност за работа на смени и през уикендите, съобразено с работното време на магазина
  • Опит в сферата бихме считали за предимство
  • Любезен си, обичаш да общуваш с хора и желаеш да работиш в екип

В случай че твоята кандидатура бъде одобрена по документи, ще бъдеш поканен на интервю.

Твоята кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност. Личните данни, които доброволно предоставяш, се обработват в съответствие със Закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.

Твоето лице за контакт от отдел Подбор:

Александрина Нинова
гр. Благоевград, бул. Св. Димитър Солунски №21

Спазвайки правописа и правоговора на българския език в текста се използва само мъжки род, като с това, разбира се, имаме предвид лица от всички полове.

Предпочитани умения

Ref.#: МА/ 3800
★★★★★ Служители в отдели на пълно и непълно работно време за хипермаркет Kaufland, гр. Благоевград, Кауфланд България ЕООД енд Ко КД

Месторабота Благоевград; Постоянна работа; Пълно работно време; Непълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 425 до 850 BGN (Бруто)