Информация за работна оферта Управител за хипермаркет Kaufland, гр. Враца Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Търговия, Продажби - Продавачи и помощен персонал
Публикувано 06/22/2020
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 5 години
Кратко представяне

Управител

за хипермаркет Kaufland, гр. Враца

Дай успешен старт на кариерата си в международна търговска компания, която залага на резултати, динамика и коректност. Със своята всеотдайна работа над 6400 служители в България допринасят значително за нашия успех. При нас ще откриеш многообразие от възможности, за да покажеш най-доброто от себе си.

Твоите задачи:

  • отговорност за цялостното представяне и резултатите на поверения ти хипермаркет
  • управление и контрол на ключовите показатели - оборот, инвентаризационен резултат, разходи и др.
  • управление на екипа на хипермаркета – подбор, обучение, мотивация и работно време

Твоят профил:

  • завършено висше икономическо образование;
  • 5 години професионален опит в директната работа с клиенти, като минимум 2 от тях да бъдат на ръководна позиция;
  • добро ниво на немски или английски език;
  • отлични организационни умения и високо развито чувство за отговорност;
  • готовност за релокация в рамките на цялата страна
Предпочитани умения

Нашето предложение:

  • конкурентно възнаграждение в размер на 3500 лв. бруто на месец, социален пакет от придобивки: служебен автомобил, ежемесечни ваучери за храна на стойност 60 лв., допълнително здравно осигуряване и спортна карта със самоучастие
  • 21 дни платен годишен отпуск, нарастващ с увеличаване на стажа ти в компанията и възможност за до 3 месеца неплатен "творчески" отпуск след навършване на 5 години в Kaufland
  • възможности за начално и надграждащо обучение и кариерно развитие в международна компания и участие във вътрешни инициативи и корпоративни събития
  • подаръчни пакети при раждане на дете, ученик в семейството, както и за коледните празници

Твоята кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Личните данни, които доброволно предоставяш, се обработват в съответствие със Закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.

За контакти:

Кауфланд България ЕООД енд КО КД
отдел Подбор
1233 София ул. Скопие 1А

Нека започнем съвместна работа за едно успешно бъдеще

Ref.#: HL/ Vratsa
★★★★★ Управител за хипермаркет Kaufland, гр. Враца, Кауфланд България ЕООД енд Ко КД

Месторабота Враца; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата 3500 BGN (Бруто)