Информация за работна оферта Практиканти за хипермаркет Kaufland, гр. Благоевград Информация за фирмата
Информация за работа
Оферта Временна работа
Категория Търговия, Продажби - Продавачи и помощен персонал
Работно време Подходящо за студенти
Публикувано 06/13/2019
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит Без опит
Кратко представяне

Практиканти

за хипермаркет Kaufland, гр. Благоевград

Ти си ученик или завършил училище, който иска да даде началото на своето професионално развитие? Обичаш динамиката, искаш да изкараш собствени пари това лято и имаш навършени 18 години? Тогава заповядай при нас! Kaufland България стартира мащабна практикантска програма в 16 града от 08.07.2019 г. до 23.08.2019 г.

Твоите задачи:

  • подреждане и зареждане на стока
  • подпомагане на колеги от различни сектори на магазина – стоки, свежи храни, каси
  • обслужване на клиенти

Критерии към кандидатите:

  • ученик, навършил 18 години
  • желание за научаване на нови и интересни задачи
  • интерес за общуване с хора

Нашето предложение:

  • гъвкаво работно време на трудов договор за 1 или 1,5 месеца
  • брутна месечна заплата при 6-часов работен 563 лв или 8-часов работен ден 750 лв и 60 лв ваучери за храна
  • обучение по процесите в магазините на лидера сред търговските вериги в страната
  • динамичен и интересен екип

Ако сме предизвикали интереса ти, моля изпрати ни своята автобиография за кандидатстване до 21.06.2019 г.

Твоята кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Личните данни, които доброволно предоставяш, се обработват в съответствие със Закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.

За контакт:

Кауфланд България ЕООД енд Ко. КД
На Информация – на вниманието на Администратор персонал
гр. Благоевград, бул. Свети Димитър Солунски № 21

Нека започнем съвместно работа за едно успешно бъдеще

Практиканти за хипермаркет Kaufland, гр. БлагоевградКауфланд България ЕООД енд Ко КД

Месторабота Благоевград; Стаж; Непълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Кандидатствай:https://www.jobs.bg/job/4899659