Информация за работна оферта КОНСУЛТАНТ ИНТЕРНЕТ УСЛУГИ/ Helpdesk Internet Информация за фирмата
Категория Телекомуникации - административни дейности и продажби
Работно време Подходящо за студенти
Публикувано 07/22/2021
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година

Телеком Груп ООД съществува на българския телекомуникационен пазар от 1990 г. и се е наложила като водещ доставчик на кабелна и цифрова телевизия, интернет и високоскоростен пренос на данни.

Компанията работи активно в различни области на инфраструктурата - радио пренос, предоставяне на телевизионни програми (кабелна телевизия), пренос на данни и предоставяне на интернет.

Към нашия екип търсим да назначим: HELPDESK INTERNET / КОНСУЛТАНТ ИНТЕРНЕТ УСЛУГИ

1. Основни задължения:
- Регистрация на интернет аварии, евентуално диагностиране на проблема, консултация по телефона на клиенти на интернет услуги;
- Менажиране на техници при отстраняване на аварии интернет.

2. Изисквания:
2.1. Задължителни:
- образование – средно/бакалавър;
- опит с работа с персонален компютър(ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!!!);
- умения за работа в екип;

Работното време е две смени по 12 часа, следвани от 2 дни почивка.

Ако се интересувате от тази позиция, моля изпратете CV с актуална снимка.

Конфиденциалността на всички кандидатури е гарантирана! Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю!

КОНСУЛТАНТ ИНТЕРНЕТ УСЛУГИ/ Helpdesk Internet, ТЕЛЕКОМ ГРУП ООД Месторабота Благоевград; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата 870 BGN (Бруто)

Кандидатствай