Информация за работна оферта Инженер разпределение на eл.eнергия/ППМ, Информация за фирмата
Категория Производство - Електроника/Електротехника, Машиностроене
Публикувано 02/06/2023
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 1 година
Кратко представяне

ЕРМ ЗАПАД ЕАД
Електроразпределителни мрежи Запад e част от групата на Електрохолд. Дружеството поддържа, моодернизира и развива най-голямата електроразпределителна мрежа в България с дължина над 58 хил. км. и обслужва над 2.1 млн. киенти. Нашата мисия е да осигуряваме енергия, да въвеждаме иновации, да инвестираме усточиво, за да бъдем лидер на енергийния пазар.

Инженер разпределение на eл.eнергия/ППМ

Основни задължения:

  • Изготвя становища и предварителни договори и следи за изпълнение на предписанията за условията и начините на ел.захранване и спазване на изискванията на действащите нормативни документи;
  • Подготвя и одобрява договори за присъединяване съгласно одобрения подписов ред в Дружеството;
  • Проучва, разработва и предлага мерки за намаляване на техническите загуби на електроенергия;
  • Участва в технико-икономическите съвети на дирекцията;
  • Одобрява проекти в САП, съгласно одобрения подписов ред в Дружеството;
  • Предлага обекти за реконструкция и изграждане при изготвяне на инвестиционната и ремонтната програма във връзка с развитието на ЕРМ;
  • Участва във външни и вътрешни приемателни комисии.

Изисквания:

  • Висше електротехническо образование;
  • Професионален опит – 1 година (опит на подобна длъжност ще се счита за предимство);
  • Познаване на нормативната уредба в областта;
  • Много добра компютърна грамотност (MS Office, AutoCAD);
  • Свидетелство за правоуправление на МПС – категория В;
  • Аналитично мислене;
  • Умение за работа в екип.

Място на работа:

гр. Благоевград

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Краен срок за предоставяне на документи: 12.02.2023 г.

Предпочитани умения

Месторабота: Благоевград

Кандидатствай:https://www.jobs.bg/job/6692335