Информация за работна оферта Бизнес аналитик CRM, Управление на взаимоотношенията с клиенти Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Банки/Кредитиране
Публикувано 03/30/2023
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 2 години

Бизнес аналитик CRM, Управление на взаимоотношенията с клиенти

Търсиш най-доброто място за работа, където идеите ти ще са от значение и ще се чувстваш важна част от екипа…

Точно това ще откриеш при нас – уникални възможности за развитие на уменията, придобиване на ключов опит, страхотен пакет от придобивки и най-вече стабилна подкрепа по пътя към успеха.

Всичко, което трябва да знаеш за позицията е:

Основни отговорности за позицията:

  • Подготвя и отговаря за качественото изпълнение на статистически анализи на клиентското поведение ;
  • Изпълнява качествено всички елементи от процеса по анализ – обработка на данните, изследване на данните, създаване на променливи, избор на променливи, разработка на статистически модели, оценка на статистически модели;
  • Отговаря за навременното изпълнение на задачи, свързани с CRM дейности и процеси;
  • Подпомага извършването на анализи на клиентска информация, свързани с бизнес процеси в Банкиране на дребно;
  • Разбира проблемите и действа проактивно с оглед на навременното им отстраняване;
  • Полага грижи за опазване на банковото имущество.

Подходящите кандидати имат:

  • Завършено висше икономическо образование или подходящо;
  • Опит с BI tools като Looker Studio, PowerBi, Tableau;
  • Опит в работа с аналитични инструменти и алгоритми – SQL, SAS, Python;
  • Отлични компютърни умения - Ексел;
  • Отлични аналитични умения, умения за самостоятелно взимане на решения;
  • Отлично владеене на английски език;
  • Умения за работа в екип.
Коледен
бонус
Бонуси за
постигнати резултати
Ваучери
за храна
Кредити при
преференциални условия
26 дни
отпуск
Програма
„Препоръчай приятел"
Гъвкаво работно време и възможност за работа от вкъщи
Допълнително здравно осигуряване и застраховка живот
MultiSport карти и обновени фитнес зали в централата ни
Почивни
станции

УниКредит е паневропейска търговска банка и предлага уникални услуги в Италия, Германия, Централна и Източна Европа. Нашата цел е да предоставяме възможности за развитие на общностите, осигурявайки най-доброто в сектора, като отключваме потенциала не само на нашите клиенти, но и на всички хора в Европа. Обслужваме повече от 15 милиона клиенти в целия свят. Те са в основата на всичко, което правим във всяка една страна, в която оперираме. Дигитализацията и ангажираността ни към екологичните, социалните и управленските фактори са ключовите принципи на бизнеса ни. Те ни помагат да предоставяме отлично обслужване и да създаваме устойчиво бъдеще за нашите клиенти, общности и хора.

УниКредит е работодател, който предоставя равни възможности. Заедно създаваме работно място, което приветства разнообразното мислене и приобщаващото поведение.
Като уважаваме всяко мнение и „разнообразието на гледните точки“ независимо от половата идентичност, възраст, раса, етнос, сексуална ориентация, способности, културна среда, ние осигуряваме устойчив растеж и нови бизнес възможности, силен стимул за иновация и креативност, както и цялостно подобряване на работната среда с положително въздействие върху производителността, благоденствието и ангажираността на нашите хора.

Предоставянето на личните данни е доброволно, тяхното обработване, ползване в процеса по подбор и съхраняване ще се извършва в пълно съответствие със Закона за защита на личните данни. УниКредит Булбанк АД в качеството

Предпочитани умения

Месторабота: София

Кандидатствай: https://www.jobs.bg/job/6784814