nadpissivt

Информация за работна оферта Химик Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Производство - Химия и горива
Публикувано 06/21/2018
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година
Кратко представяне

Стани част от "ЛИБХЕР "  - качество, дизайн и иновации

"ЛИБХЕР - ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА" ЕООД е част от международния концерн "ЛИБХЕР". Фирмата принадлежи към направление за бяла техника, което е лидер в сектора.

От създаването си през 2000 година фирма "ЛИБХЕР - ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА" ЕООД инвестира над 220 000 000 лв. в производствените си и логистични площи, в непрекъсната модернизация и разширение, в развитие и повишаване на квалификацията на персонала.

Превъзходното качество и дизайн на нашите продукти се потвърждават непрекъснато от независими институции. До момента фирмата е отличавана 3 пъти с наградата „Инвеститор на годината”, а в рамките на наградите Plus X Awards "ЛИБХЕР" постоянно се избира за "Специализирана търговска марка". В завода ни до Пловдив работят над 1900 сътрудници. Производството ни обхваща широка гама хладилници и фризери с качество на световно ниво, за които имаме пазари и клиенти.

Изисквания:

·         Техническо образование – средно специално или висше в областта на химията;

·         Много добри компютърни умения – MS Office;

·         Стаж по специалността - минимум 3 години;

·         Владеене на английски или немски език - ниво В2 по европейската езикова рамка.

Основни задължения:

·         Извършва текущи анализи за наличието на различни химически елементи и вещества чрез аналитични методи;

·         Документира извършваните изследвания и анализи по установения ред;

·         Информира и съгласува дейностите със съответните отговорници от другите заводи за домакински уреди на "Либхер";

·         Следи за промени в нормативната уредба свързана със забраната за употреба на някои химически вещества и елементи в Европейския съюз. (RoHS);

·         Следи за възможностите и новостите относно методите за анализ и инициира дейности по актуализацията на техническата документация свързана с анализите;

·         Осигурява метрологична проследимост на измерванията до единици SI чрез калибриране на оборудването от акредитирани лаборатории, в съответствие с изискванията на БДС ISO/IEC 17025.

Предпочитани умения

Необходими документи:

·         Aвтобиография и мотивационно писмо.

Ние предлагаме:

·         Стриктно спазване договореностите между страните;

·         Обучения, свързани с подобряване ефективността при изпълнение на работните задължения;

·         Здравословни и безопасни условия на труд;

·         Вътрешнофирмени отношения, основаващи се на утвърдени правила и процедури;

·         Допълнително здравно застраховане;

·         Социални придобивки.

Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Кандидатствай: https://www.jobs.bg/job/4392745

Месторабота: Радиново