Информация за работна оферта Служител в застрахователен офис - по заместване на основание чл.68, ал. 1, т.3 от КТ Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Застраховане
Публикувано 12/06/2022
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 2 години
Кратко представяне

  Запознат съм с

на Ай енд Джи Иншурънс Брокерс ООД/Централен Офис София

„Ай енд Джи Иншурънс Брокерс“ ООД e международен застрахователен и презастрахователен брокер, част от групата на Unilink S.A, Полша. Предлага широка гама от застраховални продукти в обхвата на Общото застраховане, Животозастраховане и доброволно здравно застраховане.

Ценим професионализма и качеството на изпълнение на поставените задачи. Винаги сме смятали и поддържаме идеята, че когато хората работят в екип и са достатъчно мотивирани да вършат работата си по най-добрия начин, то те винаги успяват. Ако искате да работите при нас - брокерът с висока лидерска позиция на застрахователния пазар в България, ние ви приветстваме с удоволствие.

Задължения и отговорности

· Продажба на застрахователни продукти и извършване на парични услуги;
· Консултиране и обслужване на клиенти на Брокера;
· Изготвяне на оферти и работа със специализиран софтуер;
· Поддържа постоянна комуникация с клиенти и застрахователни дружества;
· Организиране и администриране на документи;
· Извършване на отчети.

Изисквания за заемане на длъжността

· Средно/Висше образование
· Компютърна грамотност: MS Office, Internet;
· Компетенции: способност за разрешаване на проблеми, ориентация към резултати с отлични комуникативни и междуличностни умения;
· Желание за кариерно развитие в областта на застраховането.

Ние Ви предлагаме

· Работа във високо перспективен сектор на развитие;
· Първоначално и последващо обучение;
· Възможности за професионално развитие в областта на застраховането;
· Възможности за обучение и развитие на редица умения и компетенции свързани с продажбения процес;
· Опитен мениджърски екип, на който да разчитате за съвети и подкрепа в опазване на вашия интерес;
· Стимулиращо заплащане с възможност за допълнително възнаграждение в зависимост от постигнатите резултати.

Предпочитани умения

Месторабота: Благоевград

Кандидатствай: https://www.jobs.bg/job/6614558