Информация за работна оферта Електротехник Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Производство(друго)
Публикувано 09/14/2021
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година

Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

В момента предлагаме възможност на мотивирани и квалифицирани кандидати да станат част от екипа в завода на наш партньор – международна производствена компанията, на позицията:

Електротехник

Получавате възможност за:

- Професионална реализация в компания с утвърдени високи стандарти за работа;
- Поддръжка и ремонт на модерни производствени съоръжения;
- Допълнителни придобивки по вътрешно фирмена социална програма.

Изисквания:

- Мин. средно техническо образование или висше;
- Oпит на подобна позиция ще се счита за предимство;

Отговорности на позицията:

- Ежедневна и периодична профилактика на електрическата уредба и ел. съоръжения;
- Спазване на установените фирмени стандарти за работа и ремонт;
- Водене на дневници за повреди и ремонти;
- Спазване на изискванията по ЗБУТ.

Компанията предлага:

- Допълнително здравно осигуряване
- Покрити пътни разходи
- Храна по време на работа
- 8 часови смени
- Допълнителни бонуси

Ако тази позиция представлява интерес за Вас, моля изпратете ни Вашето актуално CV.

Предпочитани умения

Ref.#: Електротехник
★★★ Електротехник, МЕНПАУЪР БЪЛГАРИЯ ООД  Вижте визитка на компанията

Месторабота Павел баня; Постоянна работа; Пълно работно време