Информация за работна оферта МЪРЧАНДАЙЗЕР Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Производство - Химия и горива
Публикувано 03/16/2018
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година

“ОРГАХИМ“ АД е една от най-големите химически компании в Югоизточна Европа с дългогодишна история в производството на бои, мазилки, лакове и смоли. Във връзка с разрастване на дейността си фирмата търси да назначи подходящ кандидат на длъжността:

МЪРЧАНДАЙЗЕР (ПО ЗАМЕСТВАНЕ)

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

• Следи за наличността, външния вид и техническото обозначаване на стоките и мострите в хипермаркета;
• Поддържа добрата визуализация на продуктите и стандартите за подреждането и излагането им;
• Следи за коректността на етикетите в магазините: цени, технически характеристики и други;
• Стреми се да увеличи процентните дяловете от рафта;
• Своевременно изучава нови артикули, технически характеристики, начин на употреба, предимства и друга необходима информация, свързана с предлаганите стоки и продукти от конкурентните марки.

Предпочитани умения

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
• Опит на подобна позиция (мърчандайзер, промоутър, др.);
• Добри компютърни умения (MS Office);
• Отлични комуникативни умения, ориентираност към клиента;
• Отговорност и самодисциплина.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Работа в утвърдена компания при много добри условия на труд;
• Мотивиращо възнаграждение и пакет от социални придобивки;
• Възможност за фирмено обучение и последващи квалификации.

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ:
• Актуална автобиография;
• Препоръки (ако има такива).

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Предоставените от вас данни са лични и попадат под специалната защита по смисъла на ЗЗЛД. „Оргахим“ АД се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма, освен за целите на настоящия подбор

Месторабота: Благоевград

Кандидатствай: https://www.jobs.bg/job/4220223