Информация за работна оферта Консултант клиентски запитвания с Немски език (4/6 или 8-часови смени) Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Административни и офис дейности
Работно време Подходящо за студенти
Публикувано 04/01/2020
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година

Мисията на HRS Bulgaria е да свързва българския човешки капитал с най-добрите работодатели. Позволи ни да намерим по-добра работа за теб и да ти помогнем да се развиваш. Кандидатствай сега!

За наш клиент, глобален лидер в сферата на аутсорсинг услугите, търсим мотивирани кандидати, които да се присъединят към екип от професионалисти на позиция: Консултант клиентски запитвания с Немски език (4/6 или 8-часови смени)

Вашите основните задачи ще бъдат:

  • Подпомагане на клиенти от разстояние (по телефон и е-mail);
  • Запознаване с допълнителните продукти и услуги на компанията;
  • Разрешаване на различни казуси и следене за качеството на обслужване.

Нашият клиент Ви предлага:

  • Стандартно работно време или опция за гъвкаво работно време;
  • Позитивна и подкрепяща работна среда;
  • Възможности за професионално развитие;
  • Отлично възнаграждение и условия на работа;
  • Допълнителни социални придобивки.
Предпочитани умения

Това, което очакваме от Вас, е:

  • Немски език на отлично ниво ;
  •  Отлична компютърна грамотност;
  •  Много добри комуникативни и организационни умения;
  • Умения за работа в екип;

Ref.#: SRHRS
★★★★★ Консултант клиентски запитвания с Немски език (4/6 или 8-часови смени)ЕЙЧ АР ЕС БЪЛГАРИЯ ЕООД

Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Непълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Езици: Немски