Информация за работна оферта Рецепционист Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Право, Юридически услуги
Публикувано 09/18/2017
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 3 години
Кратко представяне

·         Работна сфера:

Администрация,  Право

·         Задължения и отговорности:

Описание на длъжността:
- посрещане на клиенти на Адвокатската кантора и организиране настаняването им;
- приемане на обаждания и свързване по телефона;
- приемане и разпределяне на пощата за деня;
- следене и актуализиране на графика за провеждане на срещи;
- организиране приемането и изпращането на куриерски и други пратки;
- създаване и актуализиране на различни бази данни;
- изготвяне на проучвания и справки по интернет;
- извършване на други служебни задължения като копиране, сканиране, изпращане по факс и др.

·         Изисквания към кандидатите:

Изисквания към кандидата:
- отлични устни и писмени комуникационни умения;
- много добър писмен и говорим английски език ;
- компютърни умения (MS Office, Internet);
- организираност, координираност, способност за успоредно изпълнение на няколко задачи и приоритизирането им, прецизност и старание;

Предпочитани умения

·         Предимства на кандидатите:

- сходен опит  се счита за предимство.

·         Градове:

София

·         Работно време:

Пълен работен ден

·         Тип заетост:

Постоянна

·         Фирмата предлага:

Компанията предлага:
- Стартова работна заплата чисто 2000 лв.+ 13та и 14та работни заплати;
- Отлични работни условия в съвременна собствена офис сграда в центъра на София;
- Сработен екип;
- Обучение.

·         Документи за кандидатстване:

CV
Мотивационно писмо
Снимка

·         Крайна дата за приемане на документи:

22/09/2017

Име на фирмата:Адвокатско дружество Георгиев, Тодоров и Ко.

Е-mail:astoyanova@georg-tod.com

Телефон:029376538

Кандидатствай: http://www.karieri.bg/viewadv/rabota/40895_recepcionist/

Месторабота: София

Краен срок: 25.09.2017