Информация за работна оферта Мърчандайзер Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Маркетинг
Публикувано 09/15/2017
Изисквания
Минимално образование СОУ
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година

Менпауър е световен лидер в сферата на подбора и управлението на човешките ресурси с 2900 офиса в повече от 80 държави. Всеки ден над 600 човека в света започват работа благодарение на нас.

В момента за наш партньор – един от най-големите производители на бои и индустриални покрития, търсим мотивиран кандидат за позицията:Мърчандайзер
Компанията предлага:

- Мотивиращо възнаграждение и бонусна система
- Отлична работна среда в утвърдена търговска компания
- Приятна работна атмосфера в екип от професионалисти
- Работа на трудов договор
Отговорности и задължения:

- Посрещане, обслужване и консултация на клиенти относно избора на продукт от портфолиото на компанията
- Добра информираност спрямо предлаганите продукти, а също и алтернативи на стоката, спрямо изискванията на клиента
- Съставяне на ежемесечни отчети по заложен стандарт
- Следи за съхранението, подреждането и целесъобразното разположение на продукцията на търговската площ спрямо фирмените стандарти
- Наблюдава развитиeто на конкуренцията

Предпочитани умения

Изисквания към позицията:

- Завършено средно образование (образование в област Маркетинг, Икономика или Търговия ще се счита за предимство)
- Придобит опит в сферата на търговията и работата с клиенти (ще се счита за предимство)
- Придобит опит във вириги строителни хипермаркети или в търговията с лаково бояджийски продукти (ще се счита за голямо предимство)
- Комуникативност и клиентски ориентирано поведение
- Умение за работа в екип
- Добро ниво на компютърна грамотност
- Шофьорска книжка – кат. B
Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за Вас, моля, изпратете Вашата актуална автобиография.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!
Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките ресурси.

Mесторабота: София

Кандидатствай: https://www.jobs.bg/job/3975652