nadpissivt

Информация за работна оферта ТЕХНОЛОГ Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Производство - Химия и горива
Публикувано 03/26/2020
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година

Менпауър е световен лидер в сектора на труда и създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите ни да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Компанията търси да назначи за клиент – мотивиран и отговорен човек на позиция

ТЕХНОЛОГ

Основни отговорности:

  • Поддържане на високо ниво на техническа експертиза;
  • Активно участие в производствения процес;
  • Проучване с цел подобряване качеството и състава на продуктите;
  • Имплементиране на нови методи за проучване и анализ на резултатите;
  • Пряка работа с Мениждър Производство.

Предпочитани умения

Изисквания:

  • Висше образование - Химия;
  • Опит при работата със силикати;
  • Опит в производствения сектор;
  • Добро владеене на английски език;
  • Организираност, мотивация и отдаденост на работния процес;

Компанията предлага:

  • Работа на пълен работен ден;
  • Международно кариерно развитие, включващо обучения и семинари в чужбина;
  • Възможност за работа с ключови компании от индустрията;
  • Престижен социален пакет;
  • Отлично възнаграждение.

Моля кандидатствайте за предложението, за да разберете повече детайли! Благодарим ви!
Поверителността на Вашите данни е гарантирана.

Ref.#: BARD
★★★ ТЕХНОЛОГМЕНПАУЪР БЪЛГАРИЯ ООД

Месторабота Пловдив; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 2500 до 3000 BGN (Бруто)