Информация за работна оферта Сътрудник Счетоводство (м/ж) Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Търговия, Продажби - Експерти и мениджъри
Публикувано 05/23/2019
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 1 година

С над 90 магазина и 2 логистични центъра в страната Лидл България вече 8 години затвърждава водещата си позиция като отговорен инвеститор, коректен работодател и предпочитано място за пазаруване, предлагащо високо качество на добра цена.
В ежедневната си работа се придържаме към ясни принципи на уважение и честност, които определят нашите действия и начин на общуване.

Ако искате да работите в приятна атмосфера с екип от мотивирани и усмихнати хора, не се колебайте и кандидатствайте сега!

За нашия централен офис в Равно поле търсим:

Сътрудник Счетоводство (м/ж)

Вашите задачи

• Извършвате проверка по същество на разходните фактури;
• Осчетоводявате и анализирате всички релевантни счетоводни операции, свързани с разходните фактури;
• Осчетоводявате разходи за бъдещи периоди и провизии;
• Извършвате прихващания на базата на договори за извършване на услуги;
• Отговаряте за счетоводното отчитане на вземанията, както и за равнение на салда със свързани в групата дружества;
• Обработвате вземанията от контрагенти;
• Създавате, поддържате и осигурявате качеството на основните данни на контрагенти в счетоводството;
• Надлежно архивирате счетоводни документи;
• Участвате в изготвянето на годишните и тримесечните отчети.

Вашият профил
• Имате завършено висше образование в сферата на счетоводството;
• Притежавате минимум 1 год. професионален опит в тази област;
• Опитът със SAP FI/CO е предимство;
• Имате отлична компютърна грамотност, като от особено значение е безпроблемното използване на MS Excel (VLOOKUP, PIVOT);
• Желателно е владеенето на чужд език – английски или немски, ниво B1;
• Умеете да поставяте приоритети и спазвате срокове, както и да боравите с конфиденциална информация;
• Притежавате отлични комуникативни умения и умеете да се интегрирате в екип;
• Вие сте оперативни, организирани и отговорни.

Предпочитани умения

Нашето предложение
• Работа в международна компания с възможности за кариерно развитие;
• Въвеждащо обучение;
• Стартово заплащане в размер на 2200 лв. бруто;
• Ваучери за храна в размер на 60 лв./месечно;
• Отчитане и заплащане на изработеното време с точност до минута;
• Допълнително здравно застраховане;
• Карта Мultisport на преференциална цена;
• 1 ден допълнителен отпуск за рожден ден;
• Подарък и паричен бонус при раждане на дете;
• Работно място – с. Равно поле, общ. Елин Пелин (организиран служебен транспорт).

Кандидатствайте онлайн сега!

• Ще бъдат разглеждани само кандидатурите, към които има приложена автобиография, затова не забравяйте да я изпратите;
• С одобрените кандидати ще се свържем лично, затова посочете актуален телефонен номер;
• Всички останали ще получат от нас писмен отговор на посочен от тях имейл.

Лидл България гарантира

• Коректно отношение;
• Дисциплина, точност и прозрачност в трудовите взаимоотношения;
• Пълна конфиденциалност при разглеждането на кандидатурите;

Месторабота Равно поле, ул."3-ти март" 1 (виж карта); Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата 2200 BGN (Бруто)

Kandidatstwaj: https://www.jobs.bg/job/4877330