Информация за работна оферта Търговски представител Информация за фирмата
Категория Производство - Електроника/Електротехника, Машиностроене
Публикувано 05/23/2019
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 3 години

Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда. В момента, за наш клиент, търсим мотивирани кандидати за позицията:Търговски представител

Изисквания към кандидатите:

  • Техническо образование (електроника) - висше за предпочитане.
  •  Добри комуникативни умения, способности за работа в екип, желание за развитие и способности за самообучение
  • 1 до 3 годишен опит в областите продажби, снабдяване и дистрибуция.
  • Добри компютърни умения – текстообработка, електронни таблици, ERP, Internet, e-mail.
  • Аналитичност, самостоятелност и самоорганизираност. Способности за адаптация в динамична среда. Умения за идентифициране и разрешаване на конфликтни ситуации.
  • Добро ниво на владеене на английски език - сериозно предимство
  • Шофьорска книжка

Задължения и отговорности:

  • Активно работи с клиентите на фирмата - идентифицира нови потенциални клиенти, затвърждава контакти с клиентите.
  • Пряко е ангажиран и отговаря за изпълнение на целите и показателите в плана на продажбите.
  • Планира и осъществява дейности за реализация на планираните продажби.
  • Отговаря за техническото консултиране и търговското обслужване на клиентите.
  • Периодично систематизира постъпващата от клиентите информация и оценява техния пазарен потенциал, интерес към определени продукти и услуги, типични покупки и конкурентни доставчици.
  • Идентифицира потенциален интерес към нови продукти и услуги и работи активно за спечелването на допълнителни сделки и реализацията на допълнителни поръчки от клиентите.
  • Своевременно предоставя обратна информация за ефективността и проблемите при работа с клиенти и при продажби на продукти.
Предпочитани умения

Компанията предлага:

  • Стандартно работно време - 5 дни в седмицата от 08:30 до 17:15 ч.
  • Твърдо възнаграждение + премия + бонус
  • Трудов договор
  • Приятна работна среда
  • Работа в млад и мотивиран екип

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за вас, моля изпратете вашето актуално CV.

Търговски представителМЕНПАУЪР БЪЛГАРИЯ ООД

Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 1400 до 1800 BGN (Бруто)

Кандидаттсвай: https://www.jobs.bg/job/4877166