Информация за работна оферта Фармацевт – нощна смяна Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Производство – Фармация
Работно време Подходящо за студенти
Публикувано 05/23/2019
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.
В момента търсим за своя партньор – аптека - кандидат за позицията:

Фармацевт – нощна смяна

Описание на позицията:

  • Изграждане и поддържане на пациентската мрежа
  • Отпускане на лекарства по лекарско предписание и свободна продажба

Изисквания към позицията:

  • Висше образование или в процес на обучение студент със завършен втори курс
  • Отлични комуникативни и професионални умения
  • Желание за дългосрочна съвместна работа

Компанията предлага:

  • Добри условия на труд
  • Конкурентно възнаграждение
  • Работа в сплотен екип

Ако това предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата автобиография.
Благодарим Ви!
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Кандидатствай: https://www.jobs.bg/job/4875469