Информация за работна оферта ЗАМЕСТНИК-ДИРЕКТОР Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Образование, Курсове, Преводи
Публикувано 05/15/2019
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 5 години
Кратко представяне

·         Задължения и изисквания към кандидатите:

ЧОУ „Азбуки“ търси да назначи ЗАМЕСТНИК-ДИРЕКТОР
Изискване към кандидатите:
- Минимум 5 години професионален учителски стаж
- Управленски опит в сферата на образованието
- Отлично познаване на нормативните документи в сферата на образованието
- Компютърни и дигитални умения – добро владеене на MS Office, Internet;  работа с Google диск, Админ Про (предимство)
- Умения за мотивиране и ръководене на екип
- Организираност, инициативност, емоционална устойчивост, тактичност и лоялност
- Позитивна нагласа и добри комуникационни умения
- Владеене на английски език е предимство
Какво предлагаме ние:
- Изключително приятна работна среда
- Отлични условия на труд;
- Възможности за кариерно развитие
- Допълнителни социални придобивки

Предпочитани умения

Необходими докумети:
- Диплома за висше образование
- СV с актуална снимка
- Документ, удостоверяващ педагогически стаж
- Мотивационно писмо
Ако обявата представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете необходимите документи на: office@azbuki-school.bg на вниманието на Красина Андрич
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност.
Ще поканим на интервю одобрените по документи кандидати.
Населено място:

София

·         Тип заетост:

Постоянна заетост

·         Работно време:

Пълен работен ден

·         Работна сфера:

Образование и обучение

Kandidatstwaj: https://www.karieri.bg/viewadv/candidate.php?id=45892