Информация за работна оферта Химик изпитване на материали - Актавис, Дупница Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Производство - Химия и горива
Публикувано 04/24/2019
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит
Място
[Дупница,България ]

Тева Фармасютикълс Индъстрийз Ltd. (NYSE и TASE: TEVA) е глобален лидер в генеричната индустрия, с иновативни терапии в избрани области, включително Централна Нервна Система (CNS,), болка и респираторна област. Ние предлагаме висококачествени генерични продукти и медикаменти в почти всяка терапевтична група, за да посрещнем и отговорим на нуждите на пациентите. Ние имаме установено присъствие в генерични, иновативни продукти, продукти без лекарско предписание (OTC) и активни субстанции (API), надграждайки върху повече от 100-годишно наследство, с напълно интегрирана система за разработка и развитие (R&D), силна производствена база и глобална инфраструктура и мащаб. Стремим се да работим по социално-отговорен и опазващ околната среда начин.  Базирани в Израел, с производствени и разработващи съоръжения в целия свят, ние имаме 45 000 професионалисти, отдадени да подобряват живота на милиони пациенти.

От август 2016 г. Актавис е част от Тева. В България обединената компания работи с името Актавис и е най-големия работодател във фармацевтичната индустрия. Актавис-компания на Тева- управлява два фармацевтични завода, търговска организация и множество глобални корпоративни функции.

Актавис - компания на Тева търси да присъедини към своя екип квалифицирани и мотивирани кандидати за длъжността Химик в лаборатория „Изпитване на материали″ Дирекция „Качество”гр. Дупница.

Предпочитани умения

Основни отговорности

  • Извършва физико-механични и химични изпитвания на лекарствени продукти, изходни материали, съгласно утвърдените спецификации
  • Извършва изпитвания съгласно предварително зададен план
  • Следи и спазва установените правила за Добра Лабораторна Практика и Добра Документална практика
  • Изготвя стандартни оперативни процедури и провежда обучения по тях
  • Участва в аналитични проучвания
  • Поддържа реда и чистотата на работното място, аналитичната апаратура и лабораторната стъклария

Изисквания към кандидатите

  • Висше химическо образование, релевантно към позицията
  • Владеене на английски език на работно ниво
  • Умения за работа с МS Office пакет (Word, Excel, PowerPoint)
  • Редовен режим с възможност за преминаване на сменен режим
  • Умения за ефективна и конструктивна работа в екип
  • Аналитично мислене
  • Отговорност и почтеност при изпълнението на служебните задължения

Компанията осигурява

  • Диференцирано ниво на заплащане и кариерно позициониране в зависимост от професионалните компетенции и опит
  • Специфично обучение, съобразено с отговорностите на длъжността
  • Работа в модерна и високо-технологична работна среда
  • Дългосрочна заетост и възможности за кариерно развитие
  • Осигурен транспорт за работещите на редовен режим от гр. София, гр. Благоевград, гр. Кюстендил

Ако това предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете Вашата автобиография на електронен адрес: tsvetelina.razhankova@teva.bg

Ангажираност на Тева за предоставяне на равни възможности
Тева Фармасютикълс не разграничава служителите при наемане на работа. Глобалната политика на Тева е да се осигурят равни възможности за заетост без значение от възраст, раса, вероизповедание, цвят, религия, пол, инвалидност, бременност, медицинското състояние, сексуалната ориентация, полова идентичност, полова принадлежност, етнически произход или законно признат статут, който има право на закрила съгласно местното законодателство.