Информация за работна оферта Сътрудник с НЕМСКИ ЕЗИК Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория ИТ - Адм. дейности и продажби
Работно време Подходящо за студенти
Публикувано 09/18/2018
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година

Менпауър е световен лидер в сферата на подбора и управлението на човешките ресурси с над 2900 офиса в повече от 80 държави. Всеки ден над 600 човека в света започват работа благодарение на нас.

За наш партньор търсим да назначим служител на позиция:

Сътрудник с немски език

Основни задължения:

- запитвания до застрахователни компании;

- промени по съществуващи застрахователни договори;

- обратна връзка с клиенти;

- работа с база данни, анализ на баланси,справки в Excel;

- офис съпорт (организиране на пътувания, др.).

Изисквания:

- отличен немски език;

- английски език – предимство;

- финансови познания – предимство;

- много добри компютърни умения;

- организираност, дисциплинираност и проактивност.

Предпочитани умения

Предлагаме:

- въвеждащо обучение в чужбина;

- атрактивно възнаграждение;

- допълнителни бонуси;

- отлична работна атмосфера;

- колегиалност, коректност и екипност.

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за Вас, моля изпратете Вашето актуално CV.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит.

Кандидатствай: https://www.jobs.bg/job/4527636