Информация за работна оферта ПОМОЩНИК-ФАРМАЦЕВТ Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Производство – Фармация
Работно време Подходящо за студенти
Публикувано 09/17/2018
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит Без опит

Менпауър е световен лидер в сферата на подбора и управлението на човешките ресурси, чрез повече от 3900 офиса в 82 държави.

В момента търсим за свой партньор – бързоразвиваща се аптечна верига - кандидат за позициятa Помощник-фармацевт.

Подходящият кандидат е комуникативен професионалист, който иска да се развива като здравен специалист и да придобива нови знания, подхожда с грижа и внимание към пациента и аптеката, предпочита разнообразната и динамична работа.

 Описание на позицията:

Подпомагане дейността на Магистър-фармацевта

Изграждане и поддържане на пациентската и клиентската мрежа

Отпускане на лекарства по НЗОК

Отпускане лекарства по лекарско предписание и свободна продажба

Познание на хранителните добавки и медицинската козметика

Предпочитани умения

Изисквания към позицията:

Завършено Висше фармацевтично образование или студент в процес на обучение

Много добра компютърна грамотност

Отлични комуникативни и професионални умения

Умение да прилага на практика наученото в университета

Желание за дългосрочна съвместна работа

Умения за консултиране на клиенти

 Компанията предлага:

Отлични условия на труд

Конкурентно възнаграждение

Гъвкаво работно време съобразено с нуждите на фармацевта

Работа в сплотен екип

Въвеждащо и периодични обучения

 Ако това предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Mесторабота: София

Заплата от 1500 до 2300 BGN

Кандидатствай: https://www.jobs.bg/job/4519082