Информация за работна оферта ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Счетоводство, Одит, Финанси
Публикувано 07/11/2018
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година

Менпауър България, световен лидер в предлагането на услуги в сферата на човешките ресурси, търси да назначи за наш доверен партньор, човек на позицията:

ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ

ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:

- Ежедневно извършване на текущи дейности;
- Описване, подреждане, архивиране и контрол на документи;
- Транзакции към кредитори и длъжници;
- Счетоводно отчитане в съотвествие с българското законодателство;
- Работа със счетоводен софтуер.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

- Образование в областта на счетоводството или бизнес администрацията;
- Поне 2 години опит, за предпочитане в компания с международна дейност;
- Добри познания по MS Office и познаване на българското законодателство;
- Опит в работа със складов sotware и познания по внос/износ (предимство);
- Английски език на много добро ниво.

Предпочитани умения

ЛИЧНОСТНИ КАЧЕСТВA:

- Инициативност, мотивираност и адаптивност;
- Проактивна и резултатно ориентирана личност;
- Умения за работа в динамична среда;
- Умения за работа в екип.

Ако тази позиция представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените условия, моля изпратете Вашето CV. Само предварително одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Поверителността на вашите данни е гарантирана.

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България №2033/ 20.04.2016.

Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Kандидатствай: https://www.jobs.bg/job/4422815