Информация за работна оферта Търговски представител за гр. Благоевград Информация за фирмата
Компания Девин ЕАД
Лице за контакти Цветелия Гарванска
Поща T.Garvanska@SPADEL.COM
Оферта Постоянна работа
Категория Търговия, Продажби - Продавачи и помощен персонал
Публикувано 07/03/2018
Изисквания
Минимално образование Колеж
Завършено образование Средно/Висше
Минимален опит По-малък от година
Място
[Благоевград,България ]

Девин" ЕАД, част от белгийската група Spadel, е лидер на пазара на бутилирани води с богато портфолио, което включва продуктите с марка DEVIN и ДИВНА, натуралните сокове Granini и енергийната напитка Red Bull. Нашият търговски екип е съставен от енергични и интелигентни хора, които харесват динамиката на работата и срещите с клиенти. Компанията инвестира в служителите си, повишава техните знания и квалификация и им дава възможност да използват иновативни технологии, чрез които улесняват дейността си.

Каним Ви да кандидатствате за позицията:

Търговски представител

Отговорности:
- Посещава търговски обекти на място, следи за вземане на заявки и обгрижва клиентите в гр. Благоевград и близките села;
- Следи за развитието на търговския потенциал на съществуващите клиенти в дадения регион;
- Присъединяване на нови обекти към наличните бази;
- Посещение на място и обгрижване на клиентите;
- Позициониране и поддържане на продуктовото портфолио в обектите;
- Разпределяне на рекламните съоръжения съгласно правилата на компанията;
- Поставяне на рекламните материали в обектите;
- Постигане на заложените търговски цели;

Търсен профил:

- Завършено средно образование, висше - предимство;
- Опит на търговска позиция в бързооборотния сектор;
- Умения за изграждане на търговски партньорски взаимоотношения;
- Организираност, аналитичност, последователност, стремеж към резултати;
- Владеене на английски език – предимство;
- Компютърна грамотност – MS Office;
- Шофьорска книжка кат. В;

Нашето предложение:

- Възможност за обучение и перспективи за развитие;
- Добри условия на работа;
- Възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати;

Ако се интересувате от тази възможност, моля, изпратете своя автобиография със снимка чрез бутона за кандидатстване по-долу. В съответствие с политиката на компанията и според ЗЗЛД, всички документи ще бъдат разгледани в условия на конфиденциалност. Интервю ще бъде проведено само с одобрените по документи кандидати.