Информация за работна оферта Застрахователен консултант Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Застраховане
Публикувано 06/21/2018
Изисквания
Минимално образование СОУ
Завършено образование
Минимален опит Без опит

ЗЕАД “Булстрад Живот Виена Иншурънс Груп” ЕАД се създава през 1994г. и е сред първите лицензирани животозастрахователи на българския пазар.
Компанията разполага с развита професионална търговската структура, която е представена от агенции в различни градове на България.
От 2007 година ЗЕАД “Булстрад Живот Виена Иншурънс Груп” ЕАД е член на Виена Иншурънс Груп – една от водещите застрахователни групи в Централна и Източна Европа с близо 190 годишна история в сферата на финансовите, застрахователните и осигурителните услуги.
Предлагаме Ви възможността да станете част от нашия екип на позиция:

ФИНАНСОВ КОНСУЛТАНТ

Отговорности и задължения:
- Планиране, организиране и провеждане на срещи с потенциални клиенти
- Предоставяне на информация относно продукти на компанията и осигуряване на професионална консултация
- Сключване на застрахователни договори
- Създаване и развиване на висококачествен бизнес портфейл от клиенти в сферата на финансовите услуги
- Поддържане на ефективни и дългосрочни взаимоотношения с настоящи клиенти

Какво очакваме от Вас:
- Завършено средно образование
- Интерес в областта на продажбите на финансови услуги
- Желание за интензивна работа с клиенти
- Умения за работа в динамична среда
- Отговорност, организираност и инициатива при изпълнение на служебните задължения
- Отлични комуникативни умения
- Ориентация към постигане на високи резултати

Предпочитани умения

Какво се счита за предимство:
- Търговски опит
- Бизнес стил

Какво Ви предлагаме:
- Работа за стабилна финансова институция, лидер на европейския и българския застрахователен пазар
- Висококвалифицирано обучение по корпоративни стандарти – базово и последващо
- Активна подкрепа на всеки етап от навлизането в професията
- Яснa перспектива за професионално развитие и кариера по нива
- Атрактивно възнаграждение в съответствие с индивидуалното представяне

Моля, ако обявената позиция представлява интерес за Вас, натиснете бутон „Кандидатствай”, за да изпратите Вашата автобиография като посочите и референтния номер на позицията /при наличие на такъв/.
На интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати.

ЗЕАД „БУЛСТРАД ЖИВОТ ВИЕНА ИНШУРЪНС ГРУП“ ЕАД е дружество със седалище и адрес на управление: гр. София, ул. „Света София” 6. Информираме Ви, че ЗЕАД „БУЛСТРАД ЖИВОТ ВИЕНА ИНШУРЪНС ГРУП“ ЕАД е администратор на лични данни. Личните данни, които събираме за целите на процедурата по подбор на персонала обичайно са: три имена, телефонен номер на кандидата, електронен и/или пощенски адрес за кореспонденция, дата на раждане и снимка. Представените от Вас лични данни ще бъдат обработвани само и единствено за целите на осъществяване на подбора. ЗЕАД „БУЛСТРАД ЖИВОТ ВИЕНА ИНШУРЪНС ГРУП“ ЕАД ще обработва, използва и съхранява личните Ви данни, като гарантира опазването им в тайна от трети лица. За повече информация относно целите и условията, при които са обработват личните Ви данни за нуждите на подбора, моля посетете нашия уебсайт.

Месторабота: Смолян

Кандидатствай: https://www.jobs.bg/job/4392101