Информация за работна оферта Личен асистент Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Административни и офис дейности
Работно време Подходящо за студенти
Публикувано 06/04/2018
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година

Менпауър България е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.
В момента, за наш клиент – търсим мотивирани кандидати за позицията:Личен асистент

Задължения и отговорности:

  • Водене на бизнес кореспонденция на английски и български език
  • Подготовка и оформление на документи
  • Съставяне и проследяване на график за срещите и задачите на Управителя
  • представлява Изпълнителния Директор пред партньори и институции на компанията при изрично делегиране на такова право;
  • Организиране провеждането на регулярни съвещания и водене протоколи
  • Обработка на изходящата и входяща поща
  • Организация на пътувания на Управителя: резервации на самолетни билети, хотели и тн.
  • Координиране процеса по разпределяне на задачи и следене за своевременното им изпълнение
  • Изготвяне на справки от различен характер
Предпочитани умения

Изисквания:

  • Предишен опит на подобна позиция
  • Владеене на английски език - писмено и говоримо - задължително условие
  • Висше образование
  • Компютърна грамотност - MS Office – Word, Excel, Power Point;Intеrnеt;
  • Готовност за работа в динамична среда;
  • Приветливо отношение;
  • Конфиденциалност;
  • Умение за приоритизиране на поставени задачи;

Компанията предлага:

  • Трудов договор
  • Възможности за усъвършенстване на знанията и уменията
  • Високи стандарти на работа и отлична работна среда
  • Интересна и отговорна позиция
  • Възнаграждение – твърдо месечно заплащане
  • Дългосрочна заетост;

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за вас, моля изпратете вашето актуално CV.

Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Кандидатствай: https://www.jobs.bg/job/4359053