Информация за работна оферта Организатор в производство Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Производство(друго)
Публикувано 01/20/2022
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 2 години

Менпауър България е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

За един от нашите партньори, търсим да назначим отговорен и мотивиран кандидат за позицията:

Организатор в производство

Основни отговорности и задължения:

  • Организация на производствения процес, изготвяне на производствен график;
  • Подбор и назначаване на персонал и организация на месечните смени на служителите;
  • Организира и ръководи протичането на производствените процеси в съответствие с техническата документация на произвежданите изделия и производствената програма на звеното.
  • Изготвя производствени отчети, справки, заявки, протоколи и други документи;
  • Изготвяне на регулярни справки относно производствената дейност към ръководството.

Изисквания за позицията:

  • Висше образование (машинен инженер, инженер химик);
  • Предходен опит на сходна позиция;
  • Много добри лидерски и комуникативни умения;
  • Компютърна грамотност - MS Office, Excel;
  • Анлийски език;
  • Умения за работа в екип.

Компанията предлага:

  • Много добро възнаграждение;
  • Отлична работна атмосфера;
  • Възможност за кариерно развитие;
  • Коректно и индивидуално отношение.

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за Вас, моля изпратете вашето актуално CV!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Предпочитани умения

Месторабота:Разлог

Кандидатствай:https://www.jobs.bg/job/6082347