Информация за работна оферта Оператор в онлайн магазин Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Търговия, Продажби - Продавачи и помощен персонал
Публикувано 01/19/2022
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година

*Оператор в Интернет магазин със задължителен РУМЪНСКИ ЕЗИК на Майчино ниво

Онлайн магазин Mallbg com е с над 15 години опит в интернет търговията, собственик на няколко сайта за електронна търговия.

Свободните позиции са за оператор база данни в интернет магазин за гр. Благоевград.

Основните изисквания са следните:

Изисквания:
* Продажбата на IT и HOME стоки
* Работа в екип и проактивност
* Способност за ефективно организиране на работата.

Предимства:
* Опит в сферата на онлайн продажби на компютърна техника и периферия.
* Опит в продажбите на онлайн стоки.
* Румънски език като майчин или професионално,отлично ниво
* Английси език - Средно или Отлично ниво
* Следене на новите IT тенденции.

Задължения:
* Работа са база данни.
* Обработка на поръчки.
* Публикуване и редакция на продукти в сайта ,чрез администраторски панел.
* Отговорност и лоялност към фирмата
* Умения за работа в динамична среда

Ние предлагаме:
* Фирмено обучение и запознаване с базата от продукти.
* Възможност за професионална реализация в сферата.

* Tрудов договор и дългосрочна заетост.
* 5-дневна работна седмица.
* Нормирано работно време.
* Нетно Стартово Възнаграждение: 1000 BGN + Бонуси след постигнатите резултати.

Ако позицията ви интересува, моля изпратете Вашата автобиография заедно със снимка към нея.

Офисът на фирмата се намира в централна част на гр. Благоевград !

Типа на договора: Безсрочен трудов договор
Юридическото лице, с което ще се сключи договора: Пурпини График Артс ЕООД

Моля изпращайте CV-та само ако отговаряте 100% на изискванията !

Предпочитани умения

Месторабота:Благоевград

Кандидатствай:https://www.jobs.bg/job/6078297