Информация за работна оферта ИНЖЕНЕР - ФОТОВОЛТАИЧНИ ПРОЕКТИ Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Производство(друго)
Публикувано 01/18/2022
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година

ДМД НТ ЕООД предлага консултантски услуги по разработването, проектирането и управлението на международни проекти за фотоволтаични централи както и за реализацята на такъв тип системи в страната. За повече информация относно нашата дейност, може да посетите нашата страница: www.dmd-nt.com

Фирмата търси да назначи инженер за фотоволтаични проекти, който активно да се включи във всички дейности по проектите както и по развититето на нови дейности.

Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит;

Основни отговорности:

-  Осигуряване на технически принос на всички етапи от проектите;

-  Участие в изготвянето на документацията към клиента, извършване на технически преглед и анализ на проектна документация и технически доклади; - Участие в подготовката на оферти и тръжни процедури;

-  Участие в проектирането на електрически фотоволтаични системи и други захранващи съоръжения;

-  Международни пътувания за оглед, оценка или надзор на проекти или за срещи с ключови заинтересовани страни.

Основни изисквания към длъжността и умения:

-  Висше техническо образование в свързана област;

-  Умения за работа с техническа документация;

-  Притежаване на компютърни умения и познаващ работата със софтуерни продукти – AutoCAD, PVSyst, MS Office; Програмиране на Excel VBA;

-  Опит в сектора на възобновяемите енергийни източници ще се счита за предимство;

-  Практически умения за работа с електрически инсталации и оборудване ще се счита за предимство; - Английски език – писмен и говорим / работно ниво/;

-  Френcки език – писмен и говорим ще се счита за предимство;

-  Организираност, мотивация и желание за развитие;  - Ефективна комуникация и способност за работа в екип.

Ние Ви предлагаме:

-  Работа в екип съставен от млади и квалифицирани специалисти;

-  Обучение и възможност за професионално развитие;

-  Динамичен работен процес в иновативна среда;

-  Добри условия на възнаграждение;

-  Международни пътувания (кратки пътувания, които не надвишават 20% от работното време).

Начин на кандидатстване:

-  Ако проявявате интерес към позицията, моля, изпратете ни Вашата актуална автобиография, на: office@dmd-nt.com

-  Всички предоставени лични данни ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор и ще бъдат разгледани при стриктна конфиденциалност и спазване на ЗЗЛД.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю, на което ще бъдат обсъдени в детайли характеристиките на длъжност и всички допълнителни въпроси.

office@dmd-nt.com