Информация за работна оферта Сътрудник Административен отдел и Реклама Информация за фирмата
Поща vesela_lacheva@swu.bg
Оферта Постоянна работа
Категория Административни и офис дейности
Публикувано 05/21/2018
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година

Ако искате да се занимавате с нещо ново, интересно и престижно, присъединете се към нашия екип!
Станете част от най-големия застрахователен брокер в България!
SDI е първият застрахователен брокер, създал верига от офиси за застрахователни и финансови услуги на територията на Република България. От 2012 г. компанията е застрахователен брокер №1 по данни на Комисията за финансов надзор. Дружеството има присъствие в 31 града и предлага продуктите на водещи застрахователни компании в над 170 офиса.
Вашите задължения ще включват:
• обработва заявки за рекламни материали и консумативи от офисите на Дружеството в гр. София и страната;
• следи наличностите на рекламните материали и консумативи;
• води кореспонденция с доставчиците (телефон и имейл);
• поръчва консумативи и материали от доставчици;
• следи за спазване на сроковете на изпълнение на заявките и плащанията към доставчици/производителите;
• води архив с поръчките и протоколите за доставените материали;
• комуникира със служителите на Дружеството от офисите с цел уточняване на заявките;
• подготвя пратки за изпращане по куриер (опаковане и издаване на товарителници);
• подготвя схеми за брандиране или пребрандиране на офиси;
• сканира и обработва на изображения със специализиран софтуер;
• следи за спазването на стандартите за обща корпоративна визия на офисите на дружеството;

Предпочитани умения

Ако Вие притежавате:
• Висока самодисциплина и умение за планиране;
• Компютърна грамотност - MS Office Word, Excel, Internet;
• Отлични комуникативни умения;
• Отлична наблюдателност и прецизност по отношение на всички детайли, свързани със стандартите за вътрешна и външна визия на офисите на дружеството,
• Сръчност и технически умения
• Професионален опит на подобна позиция е предимство;
Ние Ви предлагаме:
• Трудов договор;
• Работа в екип от млади и мотивирани хора;
• Възможност за развитие във водещата в бранша компания;
• Работа на пълен работен ден;
• Служебен телефон;

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас и смятате, че отговаряте на посочените изисквания, моля, изпратете автобиография на български език и актуална снимка. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички кандидатури се разглеждат при стриктна конфиденциалност по смисъла на ЗЗЛД.
Сътрудник Административен отдел и Реклама, Ес Ди Ай Груп ООД - офис София

Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време
Кандидатствай: https://www.jobs.bg/job/4337689
Месторабота; София