Информация за работна оферта Стажант отдел Проучвания, БТВ Медиа Груп ЕАД Информация за фирмата
Информация за работа
Оферта Стаж
Категория Административни и офис дейности
Публикувано 05/21/2018
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 3 години
Място
[София,България ]
Кратко представяне
Защо да кандидатствате за стаж при нас?

Ще имате възможност да разберете как се създават и реализират рекламни кампании за популяризирането на програмата и позитивния имидж на всички канали част от bTV Media Group. Допълнително, Вие ще имате възможност да се научите да работите с данни, да ги разчитате правилно и да правите правилни заключения.

Ние Ви каним да станете част от нашия отговорен процес в отдел Проучвания, където ще имате възможност да придобиете безценни професионални умения и ще се научите да работите в бърза и динамична среда.

Задължения на стажантите:

Основното задължение на стажантите е да помагат на екипа на отдел Проучвания като участват в изготвянето на доклади и справки за шестте канала и интернет сайтовете от групата на bMG Media Group. Също така, ще имат възможността да се запознаят с различни софтуери за обработка на рейтингови данни за телевизия и данни от проучвания за интернет и радио аудитория.

Продължителност на стажа:

Стажът е с продължителност 4 месеца и се заплаща. През този период кандидатите трябва да бъдат на разположение в телевизията не по-малко от 4 часа на ден (от понеделник до петък) в интервала между 09:00 и 18:00 ч. Това се случва след предварително изготвен и съгласуван с кандидата график. Стажът предоставя на кандидатите възможност да придобият ценен опит и професионални умения.

Предпочитани умения
Изисквания към кандидатите:

• студенти, завършили трети курс в следните области:

Маркетинг, Икономика, Бизнес Администрация или друга икономическа специалност;

• много добри организационни и аналитични умения;

• отлична езикова култура;

• отлично владеене на английски език;

• много добра компютърна грамотност ( MS Excel, MS Office, MS Power Point ).

Притежаването на предишен професионален опит не е задължително.

Документи за кандидатстване: Автобиография и мотивационно писмо, адресирани до Любомир Ангелов, Директор Проучвания и Развитие, не по-късно от 11.06.2018г.

Кандидатствай тук: https://www.jobs.bg/job/4337920