Информация за работна оферта Таен клиент Информация за фирмата
Информация за работа
Оферта Временна работа
Категория Маркетинг
Работно време Подходящо за студенти
Публикувано 11/15/2021
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година

Kresearchis Ltd. е компания, която предлага цялостно обслужване и консултации в сферата на маркетинговите изследвания/проучвания.

Kresearchis Ltd. е разделена на три специализирани дивизии в сферата на маркетинговите изследвания, едната от тях е свързана с проекти/проучвания/програми тип ”таен клиент”. Проектите таен клиент имат за цел оценка обслужването, което различни компании/организации предоставят; проследяване доколко се спазват корпоративни стандарти; мониторинг на промо кампании и т.н. Подобен тип проверки са допълнителен доход, който бихте могли да имате към основното си занимание.

Във връзка с изпълнението на проектите тип "таен клиент", търсим нови сътрудници - активни шофьори.

Нашите изисквания:
*Наблюдателност – внимание към детайлите;
*Грамотност - да се изразявате отлично в писмена форма, аргументирано и грамотно на
български език;
*Отговорност - спазване на възложените срокове;
*Конфиденциалност;
*Компютърна грамотност и ежедневен достъп до устройство с интернет;
*Мобилност и свободно време - възможност за придвижване между конкретни локации, както и възможноост да се изпълняват проверки в конкретен ден/час/в рамките на интервала 9-18 ч.

Ние Ви предлагаме:
*Допълнителен доход на база поетите задачи/проверки/инспекции;
*Работа с ясни цели, задачи и визия;
*Обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата/проектите.

Позицията е на граждански договор и има твърдо възнаграждение според поетите задачи/проверки/инспекции. Договорът ще се сключи с Kresearchis Ltd.

Първоначалният подбор ще се извърши по документи и ще се свържем с одобрените кандидати за следващите стъпки.

Таен клиент, Kresearchis Ltd. Месторабота Благоевград; Временна/сезонна работа; Непълно работно време; Дистанционно интервю; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит